Co to jest tablica pracy?

Rada zadań to strona internetowa, na której firmy mogą publikować reklamy pracy, a ludzie mogą wyszukiwać dostępne stanowiska. Większość tablic ofertowych oferuje narzędzie wyszukiwania, które pozwala kandydatom szukać odpowiedniego wolnego zatrudnienia.

Różni się na każdej tablicy pracy, czy kandydaci mogą ubiegać się bezpośrednio w Witrynie, czy też są skierowani na inną stronę internetową. Istnieje również kilka rodzajów tablic pracy, które obejmują praktycznie każdą rejon kandydatów, takich jak kariera, lokalizacja i komisja pracy na poziomie.

Korzystanie z prawidłowej tablicy pracy może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu strategii rekrutacyjnej. Powinieneś korzystać z tablic pracy, które często odwiedzają kandydaci docelowi.

W jaki sposób tablice pracy mogą pomóc rekruterom?

Rady ofert pracy mogą pomóc w rekrutacji klientów, zapewniając kilka alternatyw do akceptowania i zarządzania aplikacjami, takich jak powiązanie z ATS, otrzymywanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej lub rozpowszechnianie stanowisk z innymi tablicami, agregatorami i sieciami.

W niektórych firmach mogą brakować specjalistycznego systemu zarządzania ATS lub kandydatów, a zamiast tego polegają na tablicach pracy jako głównym narzędziem rekrutacyjnym.

** Najlepsze miejsca pracy i tablice

  • Rzeczywiście poszukiwanie pracy
  • Glassdoor Jobs
  • LinkedIn
  • Google na zadania
  • Monster
  • Ziprecruiter
  • Po prostu zatrudniony
  • Budowniczy kariery

tablice pracy vs wyszukiwarki pracy

Niektóre wyszukiwarki zadań, takie jak Google dla zadań, również działają jako płyta zadania. Miliony reklam pracy z różnych źródeł, w tym internetowe tablice pracy, są często zawarte w wyszukiwarkach pracy. Rzeczywiście zapewnia około połowy wszystkich zatrudnionych w Stanach Zjednoczonych ze względu na wiele wykorzystywanych źródeł.

Rady ofert pracy mogą wymagać od osób poszukujących pracy w celu uzyskania dostępu do ich strony internetowej, a firmy mogą zostać obciążone opłatą za wolne miejsce pracy lub zobaczyć wnioski o wolne stanowiska. Specjalistyczne witryny zarządu pracy mogą również pobierać opłatę za przeglądanie wolnych miejsc pracy.

z tablicami pracy możesz:

  1. Możesz dotrzeć do ogromnej liczby osób Ponieważ tablice pracy przyciągają tysiące ludzi każdego miesiąca, opublikowanie swojej pozycji online ma sens na wiele sposobów. Publikując swoje kryteria i opis stanowiska na stronie z listą pracy, będziesz mógł dotrzeć do znacznie szerszego zakresu profesjonalistów i stwierdzić, że więcej twoich potencjalnych klientów spełnia twoje wysokie wymagania.

  2. W każdej chwili dowolne miejsce Ponieważ Internet jest dostępny 24 godziny w ciągu roku, możesz szukać potencjalnych pracowników i potencjalnych klientów, którzy mogą złożyć wniosek w dowolnym momencie.

  3. Istnieje kilku generalistów i tablic specjalistycznych do wyboru. Na przykład możesz promować możliwości niższego poziomu na zarządach ogólnych i bardziej wyspecjalizowanych na wyspecjalizowanych tablicach, aby zagwarantować uzyskanie odpowiedniego poziomu kandydatów.

  4. Ułatwienie życia potencjalnych pracowników Mogą zarejestrować się w miejscu pracy, a następnie składać kilka wniosków bez ciągłego przesyłania tych samych informacji na różnych płytkach z dostosowanym ATS za pomocą jednego kliknięcia.

  5. Ustanowienie marki pracodawcy online Posty zawodowe i profile firm pozwalają rekruterom promować markę pracodawców, zapewniając jednocześnie więcej informacji osobom poszukującym pracy. Rady zatrudnienia zawierają również wyszukiwanie kandydatów/CV, umożliwiając rekruterom identyfikację i kontaktowanie się z pasywnymi osobami, które spełniają swoje potrzeby w pracy, co rzadko zdarza się. Niektóre witryny zatrudnienia dodatkowo obejmują narzędzia zarządzania kandydatom i aplikacji o pracę.

  6. Otwarcia pracy Tablice pracy mogą być wykorzystywane do różnych celów marketingowych rekrutacji. Wspólnym celem tablic dla rekruterów jest zapewnienie platformy dla możliwości reklamowych, w których będą one zauważone przez potencjalnych klientów.

  7. Uproszcz proces zatrudniania Istnieje wykwalifikowany personel podstawowy, ale znalezienie ich wymaga znacznej ilości czasu i kosztów, co nie jest opłacalne. Trudność ta może być zaostrzona, jeśli zatrudnisz wiele ról.

Ulepszona i wyspecjalizowana tablica pracy zmniejsza liczbę osób niezachowanych, które ubiegają się o stanowisko i ułatwia skanowanie CVS. Korzystanie z wcześniej zintegrowanej tablicy pracy ATS pomaga skrócić proces rekrutacji i oszczędza czas i wysiłek.