Opis stanowiska administratora systemu Windows Szablon/krótki

Jako administrator systemu Windows będziesz zarządzać, monitorować i obsługiwać serwery Microsoft Windows. Będziesz także odpowiedzialny za zapewnienie, że serwery będą działać płynnie przez cały czas. Ponadto będziesz zobowiązany do utrzymania, łatania i aktualizacji serwerów w razie potrzeby. Ponadto będziesz odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów z problemami serwerowymi, które mogą się pojawić.

Profil pracy administratora systemu Windows

Administrator Windows jest odpowiedzialny za konserwację, konfigurację i niezawodne działanie systemów komputerowych korzystających z systemu operacyjnego Microsoft Windows. Zarządzają kontami użytkowników, uprawnieniami i prawami dostępu w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi. Instalują również, konfigurują i rozwiążą problemy ze sprzętem i oprogramowaniem sieciowym. W większych organizacjach mogą być również odpowiedzialne za zarządzanie sprzętem serwera i zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom.

Raporty do

  • Menadżer projektu
  • główny programista

Obowiązki administratora systemu Windows

  • Utrzymanie stabilności, wydajności i bezpieczeństwa systemów komputerowych
  • Konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z sprzętem i oprogramowaniem sieciowym
  • Instalowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych i aplikacji
  • Zarządzanie kontami użytkowników, uprawnieniami i prawami dostępu
  • Monitorowanie wydajności systemu i identyfikacja potencjalnych problemów
  • Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom

Wymagania i umiejętności administratora systemu Windows

  • Udowodnione doświadczenie jako administrator Windows
  • Praktyczne doświadczenie z administracją systemu Windows Server
  • Dobra znajomość sieci, konfiguracji zapory i VPN
  • Znajomość narzędzi bezpieczeństwa i najlepszych praktyk
  • Możliwość identyfikacji i rozwiązywania problemów z problemami systemowymi
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta