Flutter Developer Opis stanowiska szablon/krótki

Jako programista będzie odpowiedzialny za budowanie wysokiej jakości i skalowalnych aplikacji mobilnych. W tej roli będziesz ściśle współpracować z naszym zespołem projektantów, programistów i menedżerów produktów, aby tworzyć i iterować nowe funkcje. Aby odnieść sukces w tej roli, powinieneś mieć doświadczenie z Flutter i Dart.

Profil pracy programistów furt

Deweloper trzepotowy jest odpowiedzialny za opracowanie i utrzymanie aplikacji skierowanych do szerokiej gamy odbiorców. Ich głównym celem jest opracowanie aplikacji przyjaznych dla użytkownika, które są kompatybilne z wieloma platformami, w tym z iOS i Androidem. Deweloper trzepotliwy powinien być w stanie skutecznie współpracować z innymi członkami zespołu programistów i dobrze zrozumieć, jak działa rozwój aplikacji.

Raporty do

  • Kierownik rozwoju aplikacji

Obowiązki dla twórców futrzew

  • Projektowanie i opracowywanie aplikacji przyjaznych dla użytkownika
  • Zapewnienie kompatybilnych aplikacji z wieloma platformami
  • Koordynacja z innymi członkami zespołu podczas procesu tworzenia aplikacji
  • Identyfikacja i rozwiązywanie wad oprogramowania
  • Zapewnienie wsparcia i konserwacji aplikacji

Wymagania i umiejętności programistów flumienk

  • BS/MS stopień informatyki, inżynierii lub powiązanego z przedmiotem
  • Silne zrozumienie koncepcji OOP i wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (iOS i/lub Android)
  • Doświadczenie z rzutką, trzepotanie i/lub reaguj tubylców
  • Znajomość Git, Jira i Metodologia Agile
  • 3-5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji
  • Silne zrozumienie działania rozwoju aplikacji
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie z innymi językami programowania (np. Java, Swift) to plus