iOS Developer Opis stanowiska szablon/krótki

Zatrudniamy programistę iOS do projektowania, budowy i utrzymania następnej generacji aplikacji na iOS. Twoim głównym obowiązkiem będzie tworzenie wysokiej klasy aplikacji iOS dla najnowszych urządzeń mobilnych Apple. Twoje obowiązki mogą obejmować:

  • Współpracowanie z zespołem projektowym w zakresie nowych funkcji aplikacji
  • znajdowanie i korygowanie wąskie gardła
  • Utrzymanie podstawowego kodu
  • Aktualizacja aplikacji App Store

Musisz mieć solidne, działające zrozumienie ram iOS, być wykwalifikowane w OBELSIVE-C i być w stanie pracować jako część zespołu, aby odnieść sukces jako programista iOS. Wreszcie, świetny programista iOS powinien być w stanie tworzyć funkcjonalne, atrakcyjne aplikacje, które całkowicie pasują do wymagań użytkownika.

Profil pracy programisty iOS

Deweloper iOS buduje, próby i udoskonala aplikacje do urządzeń mobilnych, które korzystają z systemu operacyjnego Apple iOS, który jest kompatybilny z celami i punktami odniesienia ich działalności lub klienta. Powinni one zdecydować i to, jak to działa z różnymi gadżetami Apple, takimi jak iPhone, iPad, Apple Watch i Apple TV oraz być w stanie dostosować swoje aplikacje do potrzeb ich firmy lub klienta.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny
  • Kierownik produktu

obowiązki programisty iOS

  • Utwórz aplikacje iOS dla platform mobilnych Apple
  • Zapewnij rozwiązania projektowe poprzez zastosowanie technik rozwoju obiektowego w SWIFT lub CORSIVE-C
  • Regularnie utrzymuj aplikacje iOS poprzez debugowanie i ciągłe aktualizacje
  • Rozpoznaj i zwracaj się do wąskich gardeł
  • Posiadaj tworzenie, testowanie i utrzymanie rodzimych SDK i jedności na wielu platformach mobilnych, wersjach systemu operacyjnego i urządzeń
  • Współpracuj z resztą zespołu inżynieryjnego, aby tworzyć i testować nowe funkcje i produkty
  • Zapewnij myśl o inżynierii mobilnej i wykorzystaj swój entuzjazm dla technologii, aby ekscytować i inspirować innych
  • Zapewnij precyzyjne szacunki pracy i upewnij się, że komponenty są dostarczane według harmonogramu
  • Stwórz i daj wysokiej jakości, zrozumiały i dobrze przetestowany kod
  • Weź odpowiedzialność za elementy niezbędne do dostarczenia funkcji i wyników wewnętrznym interesariuszom

Wymagania i umiejętności programisty iOS

  • Licencjat z informatyki, systemów informatycznych lub powiązanej dyscypliny
  • Zrozumienie, jak wydać w App Store
  • Możliwość skutecznego używania baz danych iOS
  • Experience Projektowanie interfejsów użytkownika za pomocą IDE programistycznego iOS, takiego jak Xcode (UIS)
  • Możliwość zwiększania funkcjonalności aplikacji poprzez wykorzystanie interfejsów API i bibliotek innych firm
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji, takich jak Github lub Bitbucket
  • Wykonaj ręcznie i automatycznie testowanie użytkowników
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy, eksperymentowania z nowymi technologiami i szukania możliwości rozwoju i mentora