Opis stanowiska programisty AngularJS Szablon/krótki

Szukamy programisty AngularJS. W tym zadaniu będziesz odpowiedzialny za tworzenie aplikacji jedno stronicowych (SPA) z kodem kątowym Java, który będzie wymagał kompleksowego zrozumienia teoretycznej inżynierii oprogramowania kątowego.

Aby odnieść sukces w tej pozycji, powinieneś płynnie w JavaScript, HTML i CSS, mieć doskonałe umiejętności zarządzania projektami i zadania z ostrym okiem na szczegółowe informacje.

Profil pracy programisty AngularJS

Programiści JavaScript, którzy rozumieją teoretyczne pojęcia inżynierii oprogramowania. Programiści Angular pracują po stronie klienta produktu, który jest główną odpowiedzialnością dewelopera.

Mogą opracować pełnoprawne rozwiązanie interfejsu użytkownika dla stron internetowych i aplikacji online. Ponadto programista kątowy tworzy komponenty i moduły oraz łączy je w celu opracowania niezbędnego oprogramowania.

Ponadto programista Angular odpowiada za interaktywne frontowe frontowe aplikacje online i mobilne. Są znane z tworzenia oprogramowania o wysokiej wydajności. Deweloperzy Angular współpracują z deweloperami zaplecza, aby sprawdzić, czy SPA jest budowane zgodnie z wymaganymi warunkami i dokładnością techniczną.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny

Obowiązki programisty AngularJS

  • Korzystanie z najnowszych technologii front end, projektowania, tworzenia i zarządzania interfejsami użytkowników dla nowoczesnych bogatych aplikacji internetowych
  • Utwórz interfejsy użytkownika za pomocą najnowocześniejszej technologii front-end
  • Badaj, oceń i uczyń bardziej skomplikowane charakterystyki produktu
  • Ustanowienie standardowych praktyk dla AngularJS
  • Pisanie JavaScript, HTML i CSS, które zostały dobrze przetestowane i udokumentowane
  • Obsługuj projektowanie AngularJS i wybory techniczne
  • Utwórz kod aplikacji i testy jednostkowe za pomocą AngularJS, REST Web Services i Ruby
  • Upewnij się, że zaprojektowane systemy działają dobrze

Wymagania i umiejętności programisty AngularJS

  • Licencjat z informatyki, inżynierii oprogramowania, technologii informatycznej lub powiązanej dyscypliny
  • Znajomość JavaScript, CSS i HTML
  • Zrozumienie najnowocześniejszych technologii i oprogramowania typu open source
  • Pracująca wiedza na temat wersji AngularJS i narzędzi programistycznych, takich jak bootstrap, Codepen i Git
  • Wiedza na temat frameworków JavaScript
  • Dokładna znajomość baz danych, interfejsów API i innych usług online
  • Silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Krytyczne i logiczne umiejętności myślenia