Opis stanowiska programisty Java Szablon/krótki

Poszukujemy dewelopera Java, aby dołączyć do naszego zespołu. Jako deweloper Java będziesz odpowiedzialny za budowanie aplikacji za pomocą języka programowania Java i współpracować z resztą zespołu inżynieryjnego pracującego nad różnymi warstwami infrastruktury Java.

Oczekuje się, że będziesz współpracować z innymi inżynierami w celu korzystania z Java do budowania rozwiązań biznesowych itp. Rola wymaga aktywnego uczestnictwa na wszystkich etapach rozwoju produktu w celu analizy wszelkich problemów, z którymi biznes może się napotkać, i opracować skuteczne rozwiązania.

Profil pracy programisty Java

Typowy programista Java zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem i zarządzaniem aplikacjami opracowanymi przy użyciu języka programowania Java ze względu na jego powszechne stosowanie przez organizacje na całym świecie.

Raporty do

  • Menadżerowie projektu
  • Projektowanie
  • Inżynierowie oprogramowania

Obowiązki programisty Java

  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymanie aplikacji Java
  • Uczestnictwo w rozwoju oprogramowania i architektury
  • przeprowadzanie procesów programowych, programowania i debugowania
  • Identyfikacja wszystkich problemów aplikacyjnych, zarówno związanych z produkcją, jak i nieprodukcją
  • przekształcanie wymagań w prawdziwe rozwiązania
  • Tworzenie, testowanie, wdrażanie i obsługa oprogramowania aplikacyjnego
  • Zalecanie zmian w celu poprawy ustalonych procesów aplikacji Java
  • Opracowywanie projektów technicznych do tworzenia aplikacji
  • Opracowanie kodu aplikacji dla programów Java

Wymagania i umiejętności programisty Java

  • Doświadczenie w rozwoju Java
  • Znajomość projektowania i programowania obiektowego (OOP)
  • Doświadczenie z ramą Java
  • Zrozumienie relacyjnych baz danych (RDBM), takich jak ORM, SQL itp.
  • Znajomość innych języków i technologii programowania internetowego, takich jak HTML, CSS, JavaScript i JQuery
  • wiedza specjalistyczna w różnych programach Java