.NET Developer Opis stanowiska Opis Szablon/krótki

Zatrudniamy programistę .NET, który będzie odpowiedzialny za pisanie kodu w językach .NET, takich jak C# i VB. Zaprojektujesz nowe aplikacje, skonfigurujesz obecne systemy i zapewnisz pomoc użytkownika.

Powinieneś opracować kod funkcjonalny i mieć bystre oko do znalezienia błędów. Twoim nadrzędnym celem jako programistę .NET będzie współpracować z zespołami wewnętrznymi w celu projektowania, tworzenia i utrzymywania aplikacji.

Profil pracy programisty .NET

Deweloper .NET Software to programista, który specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla platformy Windows Microsoft. Używają języków programowania kompatybilnych z frameworkami .NET Microsoft, takimi jak VB.NET, C# i F# (F Sharp).

Cykl życia rozwoju oprogramowania (SDLC) to sześciostopniowa metoda stosowana przez programistów .NET, która obejmuje analizę, projektowanie, opracowywanie i testowanie, wdrażanie, dokumentację i ocenę. Pracują w zespołach w firmach rozwojowych lub w dziale IT wielu organizacji opartych na technologii i regularnie zajmują się komputerami.

Raporty do

  • Project Lead
  • Ołów produktu

Obowiązki programisty .NET

  • Utwórz aplikacje .NET
  • Zbieraj wymagania projektu poprzez łącznik interesariuszy
  • Przeanalizuj wymagania projektu i proponuj rozwiązania i funkcje
  • Utwórz szkielety i wirtualne prototypy, aby zademonstrować specyfikacje projektu
  • Zapisz i modyfikuj kod programowania za pomocą oprogramowania komputerowego
  • Zmodyfikuj i dokumentuj kod programu, aby zapobiec problemom
  • Kod testowy wad i zastosuj aktualizacje i poprawki
  • Użyj logicznych i systematycznych technik testowania, aby rozwiązać problemy
  • Opracuj procesy testowania i walidacji
  • Wdrażaj kod w środowisku na żywo

Wymagania i umiejętności programistów .NET

  • stopień lub dyplom z informatyki, inżynierii lub podobnego stopnia technicznego
  • Doświadczenie z frameworkiem ASP.NET, SQL Server i wzorami projektowymi/architektonicznymi (np. Model-View-Controller (MVC))
  • Znajomość co najmniej jednego języka .NET (np. C#, Visual Basic .NET) i HTML5/CSS3
  • Zrozumienie stylów architektury/API (REST, RPC)
  • Znajomość technik zwinnych
  • Silne rozwiązywanie problemów i umiejętności komunikacji
  • Znajomość interfejsów API REST i RPC