MONGODB DEVEDER Opis stanowiska Opis Zajmu Szablon/krótki

Szukamy namiętnego programisty MongoDB, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu. Będziesz pracował w ramach większego zespołu, aby współpracować z zespołami programistów w celu wdrażania innowacyjnych funkcji w nowych produktach i aplikacjach przy jednoczesnym utrzymaniu starych.

Utworzysz skrypty, aby zautomatyzować codzienne obowiązki i zachować bezpieczeństwo zestawu danych. Tworzenie krytycznych aplikacji, które ludzie będą korzystać codziennie i przyczyniają się do tworzenia długoterminowej architektury bazy danych, będzie jednym z twoich obowiązków.

Profil pracy programisty MongoDB

Deweloper MongoDB jest ekspertem IT, który specjalizuje się w programowaniu i projektowaniu aplikacji i oprogramowania z technologią bazy danych Mongo. Są odpowiedzialne za zarządzanie bazami danych i mają kluczowe znaczenie dla zdolności firmy do dostarczania istotnych informacji.

Rozumieją i tłumaczą wymagania firmy w celu tworzenia wydajnych rozwiązań.

Raporty do

  • Sr. MongoDB Developer
  • Lead technologiczny

Obowiązki dewelopera MongoDB

  • Zarządzaj projektowaniem systemów baz danych używanych do przechowywania i dostępu do informacji związanych z biznesem
  • Utwórz, edytuj i usuwaj dane w razie potrzeby określoną aplikację
  • Dokonaj dobrze poinformowanych wyborów dotyczących kompatybilnych języków i technologii bazy danych
  • Oceń architekturę sieci, wykonaj kilka testów diagnostycznych
  • Uaktualnij systemy bezpieczeństwa informacji w celu maksymalnej wydajności i nawigacji
  • Dokumentuj kod, dokonuj aktualizacji postępów i przeprowadzaj recenzje kodu i opinie peer
  • Kod testowy błędów i zastosuj poprawki

Wymagania i umiejętności programisty MongoDB

  • dyplom lub dyplom w zakresie inżynierii oprogramowania lub technologii informacyjnych
  • Silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Możliwość konfigurowania modelowania danych schematu i MongoDB
  • Doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem bazy danych
  • Znajomość administracji i instalacji MongoDB w AWS i Red Hat
  • dogłębne zrozumienie architektury MongoDB