J2EE Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Rekrutujemy programistę J2EE, który pracował nad wysokowydajnymi, skalowalnymi rozwiązaniami klasy korporacyjnej.

Będziesz członkiem zespołu ds. Rozwoju zawodowego pracującego nad aplikacjami o krytycznym misji. Obowiązki i obowiązki programisty J2EE obejmują zarządzanie opracowywaniem aplikacji Java/Java EE i oferowanie wiedzy w całym cyklu rozwoju oprogramowania, od pomysłu i projektowania po testowanie.

Profil pracy programisty J2EE

Twórcy Java/J2EE są ekspertami IT, którzy używają określonej wersji języka kodowania Java do konstruowania aplikacji online i aplikacji dla przedsiębiorstw. Są entuzjastami technologii, którzy lubią się uczyć i stale pracują nad zwiększeniem swoich umiejętności, aby pozostać na szczycie gry.

Deweloperzy J2EE są zaangażowani we wszystkie aspekty procesu tworzenia aplikacji lub oprogramowania, od tworzenia koncepcji po wykonanie projektowania technicznego. Tworzą kod aplikacji na podstawie unikalnych wymagań biznesowych. Przeprowadzają testy, analizują oprogramowanie i są na bieżąco. Debugowanie jest niezbędnym elementem pracy, podobnie jak stale się rozwija i zmienia program, aby naprawić trudności.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny

Obowiązki programistów J2EE

  • Współpracuj z liderami linii produktów (PLL) w celu zrozumienia wymagań i wizji produktu
  • Zwiększ wydajność zespołu, usuwając redundancję i wykorzystując ponowne wykorzystanie produktów i technologii
  • Zapewnij przywództwo techniczne podczas definiowania, budowania i rozwijania oprogramowania w szybkim, zwinnym środowisku programistycznym wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia i infrastruktura programowania oprogramowania
  • Pomoc w ulepszeniach procesów regulujących operacje rozwoju, konserwacji i wsparcia
  • Zapobiegaj ekspertom merytorycznym, aby pomogli w udanej transmisji skomplikowanej wiedzy domenowej
  • Wdrażaj koncepcje i techniki SDLC, takie jak Lean/Agile/XP, CI, Bezpieczeństwo oprogramowania i produktu, skalowalność, praktyki dokumentacji, refaktoryzacja i techniki testowe
  • Zapisz kod, który spełnia standardy i zapewnia pożądaną funkcjonalność za pomocą technologii wybranej do projektu, wykorzystując techniki takie jak programowanie pary, aby zapewnić najwyższej jakości kod jakości
  • Utrzymuj jakość kodu poprzez najlepsze praktyki, testowanie jednostkowe, automatyzację jakości kodu i wspieranie procesu ciągłego integracji

Wymagania i umiejętności programisty J2EE

  • Rozległe doświadczenie ETL w wyjątkowo złożonym środowisku, w tym projektowaniu, konfiguracji, mapowaniu danych, ekstrakcji, transformacji i ładowaniu
  • Pracująca wiedza i wiedza specjalistyczna z Java, JavaScript, Servlets, JSP, HTML i CSS
  • Znajomość platform RDBM, takich jak SQL Server i Oracle
  • Możliwość szybkiego dostosowania się do zmieniającej się sytuacji
  • Licencjat w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania lub powiązanej dziedziny studiów