Django Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Nasza firma szuka dewelopera Django, który jest wyjątkowo doświadczony, i samozwańczy, który pomoże w projektowaniu i programowaniu aplikacji internetowych. Będziesz odpowiedzialny za budowanie kodu zaplecza, który łączy się z kodem front end w celu efektywnego i skutecznego transakcji danych.

Będziesz musiał często komunikować się z inżynierami z przodu; Zatem niezbędne jest bycie wykwalifikowanym komunikatorem i współpracownikiem.

Profil pracy programisty Django

Zadaniem programisty Django jest tworzenie aplikacji dla klientów za pomocą programu programowania Python Django. W tej sprawie możesz pomóc w wyborze zasobów dla każdego projektu, nadzoruj rozwój, rozwiązywanie problemów i przetestować istniejący kod.

Raporty do

  • programista Python
  • Lead technologiczny

Obowiązki dewelopera Django

  • Utwórz i utrzymuj architekturę aplikacji
  • Zapisz kod, który można wielokrotnie używać, testować i wydajne
  • Utwórz i wdrażaj aplikacje, które są niską opóźnieniem, wysoką dostępnością i wykonującymi
  • Integracja komponentów utworzonych przez dewelopera z front-end z logiką po stronie serwera
  • Wdrożenie bezpieczeństwa i ochrony danych
  • Integracja rozwiązania do przechowywania danych

Wymagania i umiejętności programisty Django

  • Licencjat z programowania komputerowego, informatyki lub ściśle powiązanej dyscypliny
  • Ekspert Python ze zrozumieniem co najmniej jednego Python Web Ramy, takiego jak Django, Flask lub inne
  • Pracująca znajomość kilku bibliotek ORM (relacyjne maper)
  • Zdolny do łączenia wielu źródeł danych i baz danych w jednym systemie
  • Wiedza o ograniczeniach wątków Pythona i architekturze wieloprocesowej
  • Solidna znajomość języków szablonów po stronie serwera, takich jak Jinja 2, Mako itp.
  • Podstawowa wiedza na temat technologii front-end, takich jak JavaScript, HTML5 i CSS3
  • Znajomość przepisów dotyczących dostępności i bezpieczeństwa
  • Znajomość uwierzytelniania użytkownika
  • autoryzacja w wielu systemach, serwerach i ustawieniach
  • Znajomość podstawowych pomysłów projektowych leżących u podstaw skalowalnej aplikacji
  • Doświadczenie z programowaniem opartym na zdarzeniach Python
  • Zrozumienie rozróżnień między różnymi platformami dostaw, takimi jak Mobile vs Desktop, oraz optymaliza
  • Zdolny do opracowywania schematów bazy danych do reprezentowania i wspierania operacji biznesowych
  • Doskonałe możliwości testowania jednostek i debugowania
  • Dokładna znajomość systemów wersji kodu, takich jak GIT, Mercurial lub SVN