C ++ Opis stanowiska programistów Szablon/krótki

Szukamy kreatywnego programisty C ++, który tworzy wysokiej klasy aplikacje dla jednego z naszych klientów. Będziesz decydować o zakresie projektów programistycznych, współpracując z tworzeniem aplikacji oraz zbieranie i włączanie informacji zwrotnych użytkowników końcowych.

Aby odnieść sukces jako deweloper C ++, potrzebujesz doskonałych umiejętności rozwoju oprogramowania C ++, a także znacznego doświadczenia w pracy nad projektami tworzenia oprogramowania z innymi. Pierwszym programistą C ++ jest osoba, której wiedza na temat rozwoju oprogramowania przekłada się na wysoce funkcjonujące i przyjazne dla użytkownika aplikacje.

Profil pracy programisty C ++

Deweloper C ++ tworzy rozwiązania oprogramowania za pomocą języka programowania o tej samej nazwie. Ich obowiązki obejmują nie tylko programowanie, przyszłe rozwój i optymalizację, ale także utrzymanie tych systemów oprogramowania.

Codziennie deweloper C ++ jest odpowiedzialny za opracowywanie programów, od aplikacji stacjonarnych po aplikacje mobilne i systemy wbudowane.

Kodowanie jest jedynie podstawą ich pracy. Deweloperzy na stanowiskach kierowniczych robią znacznie więcej niż tylko kod. Mogą być odpowiedzialne za identyfikację potrzeb, opracowywanie algorytmów i nadzorowanie wdrażania. Często pracują w ogromnych grupach. Projektanci i deweloperzy ciągle wymieniają informacje.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki programistów C ++

  • Skonsultuj się z wewnętrznymi zainteresowanymi stronami, aby zidentyfikować zakres projektu dla tworzenia oprogramowania
  • Praca nad projektowaniem i tworzeniem aplikacji w zespole programistów
  • Utwórz oprogramowanie i nadzoruj wdrażanie aplikacji na platformach
  • Przeprowadź operacje diagnostyczne i debugowania
  • Ustal kanały sprzężenia zwrotnego użytkowników końcowych dla aplikacji
  • Popraw wydajność oprogramowania poprzez konserwację, aktualizacje i aktualizacje
  • Utrzymaj rekordy programowania oprogramowania i metody dokumentów
  • Pozostań na bieżąco ze standardami C ++ i innowacjami w tworzeniu aplikacji

Wymagania i umiejętności programistów C ++

  • Solidne polecenie języka programowania C ++
  • Podejście do rozwiązywania problemów do pracy
  • Doświadczenie z szablony C ++
  • Zrozumienie najnowszych standardów C ++
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów wbudowanych
  • Zrozumienie standardowych bibliotek, a także funkcji biblioteki opakowania połączeń systemowych
  • Python, Java, Node.js i Go Możilności programowania
  • Możliwość rządzenia siebie
  • Wysoki poziom motywacji
  • Gotowość do uzyskania dodatkowego szkolenia