Vue.js Deweloper Opis stanowiska Szablon/krótki

Szukamy programisty vue.js, który będzie odpowiedzialny za opracowanie interfejsu użytkownika aplikacji internetowej i poprawę wrażenia użytkownika. Kandydat musi być w stanie tworzyć testowane aplikacje, wielokrotnego użytku i skalowalne. Aby zbudować aplikacje i platformy online dla klientów, muszą one współpracować z zespołami projektowymi i programistycznymi.

Profil pracy programisty vue.js

Profesjonalny programista oprogramowania, który współpracuje z frameworkiem JavaScript Vue.js jest programistą Vue.js. Vue zapewnia strukturę projektu i pakiet narzędzi, które pomagają zespołom programistów w szybkim i wydajnym tworzeniu i utrzymaniu stron internetowych oraz aplikacjach online.

Vue jest wybitnym nowoczesnym ramą JavaScript zdefiniowaną jako progresywna ramy, co oznacza, że ​​łatwo jest przekonwertować kompletne projekty na Vue lub zintegrować Vue w mniejszych obszarach istniejących projektów.

Raporty do

  • CTO
  • Starszy Programista

Obowiązki dewelopera Vue.js

  • Utwórz aplikacje skierowane do użytkownika za pomocą vue.js
  • Utwórz biblioteki i komponenty modułowe i wielokrotnego użytku
  • Popraw wydajność aplikacji
  • Włącz automatyczne testy do procedur rozwojowych i konserwacji
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w światach JavaScript i Vue.js
  • Monitoruj vue.js i wszelkie zależności projektu dla aktualizacji i problemów bezpieczeństwa
  • Zaproponuj wszelkie ulepszenia lub zmiany, które są wymagane, aby pozostać przy nowoczesnych bezpieczeństwa i rozwoju najlepszych praktyk

Vue.js Wymagania i umiejętności programistyczne

  • Licencjat lub tytuł magistra w dziedzinie informatyki, technologii informatycznych lub inżynierii
  • vue.js i doświadczenie programowania zorientowane na obiekty
  • Znajomość języka programowania JavaScript, w tym jego składni i funkcjonalności
  • Dogłębne zrozumienie ram Vue.js i jego podstawowych zasad
  • Zrozumienie ekosystemu vue.js
  • Pracująca znajomość HTML5 i CSS3
  • Zrozumienie renderowania po stronie serwera
  • Możliwość budowania wydajnego, bezpiecznego, czystego i skalowalnego kodu JavaScript.
  • Doświadczenie z automatycznym testowaniem JavaScript
  • Znajomość współczesnych technologii rozwojowych, takich jak git
  • Doskonała praca zespołowa i komunikacja
  • Wcześniejsze doświadczenie korzystanie z interfejsów API i budowanie RESTful