Inżynier TypeScript Opis stanowiska szablon/krótki

Rozwijamy naszą firmę i zapewniamy nowe możliwości. Dołącz do nas jako programista maszynopisu i bądź częścią naszego światowego zespołu, który współpracuje, aby służyć naszej globalnej firmie. Deweloper stworzy najwybitniejszy wrażenia użytkownika dla aplikacji i platform za pomocą TypeScript.

Profil zadania inżyniera maszynopisji

Twórcy TypeScript są odpowiedzialni za zapewnienie, że konsumenci mają najlepsze możliwe wrażenia z aplikacjami i platformami firmy.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki inżyniera maszynopisu

  • Utwórz, planuj i zaimplementuj interfejs użytkownika
  • Zwiększ wygląd i styl nieruchomości internetowych organizacji
  • Współpracuj z innymi projektantami i programistami, aby tworzyć przyjazne dla użytkownika interfejsy internetowe
  • Zbadaj i zbadaj najnowsze preferencje użytkownika.
  • Odpowiedzialna za dokumentację procesu każdego projektu, w którym działają
  • Wykonaj analizę kodu
  • Popraw jakość ich pracy JavaScript i CSS
  • Popraw wydajność firmy, zalecając ulepszone reguły i procesy

Wymagania i umiejętności inżyniera maszynopisu

  • dyplom z informatyki, inżynierii oprogramowania lub powiązanej dyscypliny
  • Wcześniej pracował z TypeScript w kontekście komercyjnym
  • Znajomość innych powiązanych języków programowania, takich jak JavaScript, Java, PHP i Ruby
  • Znajomość ram i bibliotek, szczególnie Angular i React
  • Doświadczenie z mobilnymi ramami, takimi jak React Native i Nativescript
  • Zarządzanie czasem w celu wykonania różnych miejsc pracy i obowiązków
  • Zrozumienie punktu widzenia klienta, aby dać najdoskonalszy UX
  • Ostre oczy dla szczegółów, aby zapewnić błąd i wyjście bez błędów
  • Zrozumienie preprocesorów CSS, takich jak SaaS i mniej
  • zdolne do tworzenia lekkich aplikacji bez obramowania
  • Dogłębne zrozumienie technologii komunikacji w czasie rzeczywistym, takich jak WebSockets
  • Znajomość Agile Software Development, Kanban Board i The Scrum Methodology