Opis stanowiska twórcy gier Szablon/krótki

Zatrudniamy programistę gier odpowiedzialnego za kodowanie lub programowanie potrzebne do opracowania gry. Budujesz, przetestujesz i utrzymujesz gry, które zostaną rozpowszechnione po utworzeniu wstępnych koncepcji i zaprojektowaniu nowych gier.

Ponieważ będziesz zaangażowany w więcej niż tylko techniczne aspekty rozwoju gier, możesz podjąć różnorodne role podczas faz koncepcji, projektowania i produkcji. Będziesz uczestniczyć w dowolnym lub wszystkich poniższych etapach, w zależności od pracy samodzielnie, czy jako część zespołu.

Profil pracy twórcy gier

Twórcy gier piszą kod, który napędza nasze ulubione gry. Są to strona techniczna zespołu programistów, z doskonałymi umiejętnościami programowania komputerowego i zrozumieniem silników do gry. Twórca gier wideo to ktoś, kto ożywia koncepcje, mechanikę i zasoby stworzone przez zespoły projektowe i artystyczne.

Twórcy gier wideo pomagają przekształcić koncepcję gry w grywalną rzeczywistość. Robią to poprzez kodowanie aspektów wizualnych, funkcjonalności programowania i testowania iteracji, dopóki gra nie będzie gotowa na rynku. Kariera w produkcji gier wideo może być bardzo lukratywna, jeśli lubisz gry wideo i współpracujesz z komputerami.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Kierownik produktu

Obowiązki twórcy gier

  • Badanie kryteriów projektowych twórców gier wideo
  • Stwórz świeże koncepcje projektowania gier
  • Przetłumacz pomysły graficzne na kod
  • Współpracuj z projektantami, producentami, artystami i analitykami wysokiej jakości, aby prototypować, iterować i udoskonalić rozgrywkę
  • Śledź stabilność gry na platformach
  • Zbadaj bieżący kod i sugestie dotyczące ulepszeń
  • Przenieś gry lub komponenty z jednego systemu do drugiego
  • Korzystanie z interfejsów aplikacji (interfejsy API)- zbiór wstępnie zaprogramowanych poleceń, które umożliwiają połączenie różnych aplikacji
  • Kodowanie terenu gry
  • Tworzenie sztucznej inteligencji do gier nie grańczych

Wymagania i umiejętności twórcy gier

  • Solidne podstawy z matematyki i fizyki pomoże ci w tłumaczeniu twoich kreatywnych pomysłów na doświadczenia związane z grą
  • Kreatywność
  • miłość do gier wideo
  • Szerokie zrozumienie wzorców gier
  • Silny analityczny sposób myślenia
  • Możliwość pracy jako członek zespołu
  • Biegłość w językach programowania, takich jak C# i C ++