WordPress Developer Opis stanowiska szablon/krótki

Nasza organizacja szuka programisty WordPress z szeroką wiedzą na temat platformy WordPress do opracowywania i budowania wielu modułowych komponentów dla strony internetowej naszej firmy. Będziesz dobrze zorientowany zarówno w konstrukcji z przodu, jak i tylnej części oraz w użyciu wtyczek i motywów. Będziesz także musiał zrozumieć, jak kontrolować różne dostępne możliwości bezpieczeństwa, aby zapobiec niechcianym dostępie. Ponadto będziesz potrzebować silnych umiejętności komunikacyjnych, ponieważ codziennie będziesz współdziałać z różnymi zainteresowanymi stronami i innymi programistami.

Profil pracy programisty WordPress

Deweloper WordPress jest zwykle dowodzony przez zaplecze lub rozwój witryn WordPress (lub obu). Często obejmuje to, ale nie ogranicza się do opracowywania indywidualnych motywów i wtyczek WordPress. Deweloperzy WordPress są również zaangażowani w tworzenie mapy witryn lub szkieletów dla nowej witryny, przenoszenie istniejącej witryny do WordPress lub przeprojektowanie jej w celu zwiększenia SEO i współczynnika konwersji.

Alternatywnie, zamiast współpracować z konsumentami w swoich witrynach, programiści WordPress mogą analizować i rozwiązywać problemy z oficjalnym źródłem WordPress w celu ulepszenia programu.

Raporty do

  • CTO
  • Dyrektor technologii

Obowiązki programisty WordPress

  • Utwórz całkowicie funkcjonalne witryny WordPress w zależności od potrzeb biznesowych i specyfikacji projektowych
  • Utwórz interfejsy użytkowników aplikacji internetowych/intranetowych, ustalając oczekiwania i cele funkcji na początku cyklu życia programistycznego
  • Utwórz i przeprowadzaj testy
  • Stwórz kompatybilne i dostępne wrażenia z interfejsu użytkownika z CSS3, JavaScript i JQuery na podstawie projektów Photoshopa od projektantów zespołu
  • Programowanie PHP i HTML dla stron docelowych i mikrosiet poza WordPress
  • Oceń projekty, szkielety i inne kamienie milowe podczas projektowania i doświadczenia użytkownika
  • Opracowywanie stron internetowych - Utwórz strony internetowe, ułaskawienie stron docelowych i szablony e -mail za pomocą plików projektowych dostarczonych przez naszego wewnętrznego projektanta
  • Utwórz nowy, wielokrotnego użytku, wysokiej jakości kod.
  • Rozpoznanie i zmieniają obecne systemy w miarę ewolucji firmy
  • Utwórz kryteria testu systemu i weź udział w testowaniu systemowym

Wymagania i umiejętności programisty WordPress

  • Licencjat z informatyki, technologii informatycznych lub inżynierii
  • Zrozumienie kilku języków front-end (JavaScript, HTML, CSS) i ich bibliotek
  • Doświadczenie w systemach kontroli wersji, takich jak GIT, SVN i CVS
  • Pracująca wiedza na temat narzędzi do debugowania, takich jak inspektor Chrome, Firebug i inni
  • Zrozumienie API REST, JSON i XML
  • Możliwość zarządzania projektami i obsługi projektów
  • Tworzenie i przekształcanie projektów w motywy
  • Wcześniejsze doświadczenie opracowywanie zarówno front-end, jak i zaplecza witryny
  • Zrozumienie wtyczek WordPress
  • Sprawdzone zdolności pisania i komunikacji werbalnej, a także biegłość w języku angielskim
  • Solidna znajomość architektury internetowej