Opis stanowiska programisty internetowy Szablon/krótki

Zatrudniamy utalentowanego programistę, aby dołączył do naszego zespołu przyszłościowych projektantów, którzy nieustannie przekraczają granice innowacji i doświadczenia użytkownika. Idealnym kandydatem jest genialny artysta o doskonałej wiedzy technicznej, który może pracować zarówno współpracowniczo, jak i niezależnie w celu tworzenia, utrzymywania i aktualizacji stron internetowych dla klientów w różnych sektorach.

Aby odnieść sukces w tym zawodzie, musisz być biegły z JavaScript, HTML, CSS i innymi usługami online i aplikacjami. Twórca stron internetowych będzie miał natychmiastowy wpływ na markę naszej marki i naszego klienta oraz ciągły wpływ na konsolidację naszej branży w zakresie wyjątkowego projektowania.

Profil pracy programistów stron internetowych

Deweloper internetowy specjalizuje się w tworzeniu światowych aplikacji sieciowych lub rozproszonych, które zazwyczaj uruchamiają protokoły, takie jak HTTP z serwera WWW do przeglądarki klienta przy użyciu powiązanych języków programowania, takich jak HTML/CSS, C#, Ruby i PHP, aby wymienić kilka .

Deweloper internetowy często zajmuje się zapleczem lub programem programowania produkcji strony internetowej lub aplikacji internetowej, w przeciwieństwie do projektanta stron internetowych, który zajmuje się wyłącznie estetyką strony internetowej lub aplikacji, ale wielu profesjonalistów ma oba umiejętności.

Raporty do

  • CTO

Obowiązki twórców stron internetowych

  • Opracuj, projektuj i wspieraj wszystkie strony internetowe i aplikacje
  • Ogranicz narażenie na interesariuszy spółki, najwyższego kierownictwa i innych organów
  • Utwórz, zapisz i modyfikuj treści online
  • Znajdź interfejs użytkownika (interfejs użytkownika), interoperacyjność między przeglądarkami oraz ogólną funkcjonalność i standardy sieci
  • Utwórz rozwiązania problemów lub wad, które zostały znalezione
  • Codziennie komunikuj się z współpracownikami, przełożonymi i interesariuszami
  • Wykonaj zadania za pomocą aplikacji internetowych, skryptów i języków programowania, takich jak HTML, CSS, JavaScript i API.
  • Utwórz i oceń procedury testowe, aby zagwarantować, że interfejsy zewnętrzne i wewnętrzne są wysokiej jakości
  • Opracuj i wdrażaj platformy i produkty oprogramowania w wielu jednostkach organizacyjnych
  • Utwórz zadania za pomocą usług internetowych, takich jak odpoczynek, mydło i inne
  • Zbadaj rozwinięty kod, aby zagwarantować zgodność ze standardami branżowymi i kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami
  • Utrzymaj profesjonalny zrozumienie opracowywania stron internetowych, śledząc trendy i dołączając do grup studiów
  • Osiągnij cele korporacyjne poprzez przyjmowanie własności nowych i różnorodnych wymagań

Wymagania i umiejętności programistów stron internetowych

  • Licencjat z tworzenia stron internetowych lub powiązana dyscyplina lub podobne doświadczenie
  • obszerna wiedza i wiedza specjalistyczna z programami programowania
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie JavaScript, HTML i CSS
  • kompetentny w moim SQL
  • zaangażowany gracz zespołowy
  • Możliwość rozkwitu w szybkim miejscu pracy
  • doskonałe umiejętności pisania i komunikacji wokalnej
  • Zrozumienie języków programowania i żargonu technicznego
  • zdolne do opracowywania pomysłów i procedur oraz wyraźnego wyrażania ich
  • Wysoki poziom niezależności w sądzie
  • zdolny do rozwiązywania skomplikowanych wyzwań