Walidacja Inżynier opisu Opis stanowiska szablon/krótki

Poszukujemy oddanej osoby, aby dołączyć do naszego zespołu jako inżynier walidacji. Będziesz testował sprzęt i systemy, aby zapewnić właściwą funkcję, wierność i zgodność regulacyjną. Ta rola wymaga wiedzy specjalistycznej w zakresie urządzeń diagnostycznych i systemów elektrycznych, ostrego oka do szczegółów i wyjątkowych umiejętności rozwiązywania problemów.

Nasz idealny wnioskodawca ma tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii lub powiązany z przedmiotem, z preferowanym stopniem magistra. Będziesz musiał dobrze znać narzędzia testowe i oprogramowanie oraz mieć wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, aby przekazać swoje postępy i odkrycia kierownictwu i interesariuszom.

Profil pracy inżyniera sprawdzania poprawności

Inżynier sprawdzania poprawności jest wyszkolonym inżynierem, który nadzoruje, sprawdza, kalibruje, testuje i zmienia instrumenty, sprzęt, mechanikę i systemy używane do produkcji różnych towarów. Patrzą również na przyczyny awarii sprzętu i niespójności. Inżynierowie walidacji można znaleźć w laboratoriach, ośrodkach badawczych i różnych branżach produkcyjnych.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki inżyniera sprawdzania poprawności

  • Monitorowanie i testowanie sprzętu
  • Zbadaj i zapisuj wyniki testu
  • Kompiluj raporty o zgodności
  • Wykonaj bezpośrednie działania walidacyjne
  • Rozwiąż problemy z testowaniem
  • Dokonaj modyfikacji lub ulepszeń sprzętu i procedur
  • Utwórz bazy danych, aby śledzić działania sprawdzania poprawności
  • Zrozum specyfikacje klienta
  • Utwórz harmonogramy sprawdzania poprawności
  • Trenuj techników walidacji i nadzorują swoją pracę
  • Utrzymuj instrumenty i sprzęt w dobrym stanie
  • Pozostań na bieżąco z normami i przepisami branżowymi

Wymagania i umiejętności inżyniera sprawdzania poprawności

  • Wybitne umiejętności komunikacji werbalnej i pisania
  • Wybitne umiejętności interpersonalne
  • Dogłębna znajomość standardów branżowych i zasad regulacyjnych
  • Dogłębne zrozumienie odpowiedniej matematyki i technik naukowych
  • dogłębna wiedza na temat powiązanego sprzętu, a także zdolność do jego modyfikacji
  • Wiedza na temat pakietu Microsoft Office lub równoważnych aplikacji
  • Konieczny jest tytuł licencjata w odpowiedniej dyscyplinie