Swift Developer Opis stanowiska szablon/krótki

Poszukujemy szybkiego programisty, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i konserwację aplikacji iOS i OS X, w tym telefony komórkowe, tablety i pełnoprawne komputery stacjonarne.

Twoim kluczowym naciskiem będzie tworzenie takich aplikacji i ich interakcja z usługami zaplecza. Będziesz współpracować z innymi inżynierami i deweloperami przy różnych warstwach infrastruktury.

W rezultacie wymagane jest zaangażowanie w wspólne rozwiązywanie problemów, przemyślany projekt i tworzenie towarów wysokiej jakości.

Swift Profil stanowiska programistów

Szybkie programiści są bardzo poszukiwani, ponieważ szybki język programowania rośnie popularność. Swift to wyrafinowany, szybki i prosty język programowania opracowany przez Apple Inc. na iOS i OS X Development.

Używało go wiele znaczących zastosowań, takich jak Uber, Airbnb i Pinterest. Szybkie programiści są również bardzo poszukiwani ze względu na rosnącą popularność produktów i usług Apple.

Raporty do

  • Starszy programista iOS
  • Lead technologiczny
  • CTO

Szybkie obowiązki programistów

  • Utwórz aplikacje dla platformy iOS
  • Zapewnij wydajność i jakość aplikacji
  • Pracuj z wielofunkcyjnym zespołem, aby zdefiniować i zaprojektować aplikację
  • Uruchom testy, aby upewnić się, że funkcjonalność aplikacji jest właściwa
  • Podłącz aplikację do narzędzi zaplecza, takich jak chmura, interfejsy API i powiadomienia push
  • Odpowiedzialny za pomoc w utrzymaniu jakości kodu, organizacji i automatyzacji
  • odpowiedzialny za tworzenie prototypów i dowodów pomysłów
  • Użyj technik szyfrowania, aby chronić treść

Szybkie wymagania i umiejętności programistów

  • Poprzednie doświadczenie opracowywanie aplikacji na iOS
  • Zrozumienie podstawowych interfejsów API iOS, ram, możliwości, stylów interfejsów użytkownika i paradygmatów
  • Wykazane najlepsze praktyki we wdrażaniu interfejsu użytkownika front-end i UX
  • Solidna wiedza na temat zasad OOP, wzorców projektowych, algorytmów, struktur wielofunkcyjnych i danych
  • Praktyczne doświadczenie w RESTful Web Services i JSON/XML
  • Pracująca wiedza na temat licznych SDK i integracji stron trzecich
  • Poprzednie doświadczenie i chęć pracy z metodologią Agile Software Development w szybkim, iteracyjnym i wielofunkcyjnym otoczeniu z współpracownikami z różnych środowisk, talentów i lokalizacji
  • Doskonałe zdolności analityczne i debugowania
  • Zdolność i chęć szybkiego nauki nowej technologii
  • Wybitne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Wcześniejsze doświadczenie z iOS CORSIVE-C