SQL Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Szukamy namiętnego programisty SQL, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu. Będziesz pracował w ramach większego zespołu do projektowania i budowania struktur baz danych odpowiednich do przechowywania i pobierania niezbędnych danych dla inicjatyw korporacyjnych szybkich i wydajnych.

Jako deweloper SQL, będziesz oczekiwać, że będziesz tworzyć szybkie i wykonywać zapytania bazy danych, wykonywać czynności konserwacji bazy danych i zapewnić równomierne rozkład obciążenia w razie potrzeby. Postępowanie zgodnie z najlepszymi technikami projektowania i rozwoju bazy danych oraz pozostanie na bieżąco ze wszystkimi niezbędnymi procesami bezpieczeństwa danych oraz zgodność ze wszystkimi aktualnymi przepisami dotyczącymi ochrony danych będzie jednym z twoich obowiązków.

Profil pracy programisty SQL

Deweloper SQL jest wyposażony w doskonałe SQL, PL/SQL, przechowywane procedury Java i redaktorów XML. SQL Developer pozwala uruchamiać zapytania, tworzyć plany wykonawcze, eksportować dane do wybranego formatu (XML, Excel, HTML, PDF itp.), Wykonawać, debugować, testować i dokumentować aplikacje bazy danych i wiele innych.

Są odpowiedzialne za tworzenie systemów baz danych do przechowywania i pobierania danych firmy. Deweloper SQL korzysta z zaawansowanej zarządzania danymi i wiedzy technologicznej w celu ochrony bezpieczeństwa i bezpieczeństwa systemów, zapobiegając niechcianym dostępie, który może zagrozić reputacji firmy.

Ocenią architekturę sieci, wykonują kilka testów diagnostycznych i aktualizują systemy bezpieczeństwa informacji, aby zapewnić maksymalną wydajność i wydajną nawigację. Deweloper SQL musi być wysoko wykwalifikowany w językach programowania, inżynierii danych i administracji oprogramowania, aby obsługiwać zawiłości instrukcji systemu i walidacji danych.

Raporty do

  • Sr. SQL Developer
  • Lead technologiczny

Obowiązki programistów SQL

  • Buduj wysokiej jakości systemy baz danych
  • Utwórz i wdrażaj procedury i funkcje za pomocą T-SQL
  • Zbadaj i analizuj obecne potrzeby raportu biznesowego
  • Zbierz niezbędne informacje
  • Utwórz odpowiednie i znaczące rezultaty raportowania
  • Zbadaj istniejące zapytania SQL pod kątem potencjalnych ulepszeń prędkości
  • Sugestie dotyczące świeżych zapytań
  • Utwórz metody migracji danych i skrypty
  • Dostarcz planowane raporty zarządzania na czas
  • Zbadaj wszelkie anomalie w ruchach aktywów

Wymagania i umiejętności programisty SQL

  • dyplom z informatyki, inżynierii lub powiązanej dziedziny
  • obszerna znajomość bazy danych MySQL
  • Znajomość tworzenia zapytań SQL na podstawie określonej struktury i składni
  • Silne umiejętności rozwojowe MSSQL (SQL Server, SSIS, SSRS)
  • Znajomość struktur danych OLTP i OLAP
  • Doświadczenie w rozwoju magazynu danych i CI
  • Solidne zrozumienie generowania, debugowania i wykonania procedury składowanej.
  • Możliwość radzenia sobie ze skomplikowanymi zapytaniami bazy danych
  • Możliwość pracy nad obawami podniesionymi przez klienta
  • entuzjastycznie nastawiony do pracy i jakości kodu
  • obszerna analiza techniczna i możliwości dochodzeniowe
  • Doskonałe zarządzanie czasem i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Uczenie się sposobu myślenia i gracza zespołowego