Spark Developer Opis stanowiska szablon/krótki

Jako deweloper Spark Będziesz odpowiedzialny za tworzenie, wspieranie i utrzymanie wydajnego, wielokrotnego użytku i niezawodnego kodu Java. Oprócz tego będziesz musiał przyczynić się do projektowania oprogramowania i architektury.

Profil pracy programistów Spark

Deweloper Spark jest odpowiedzialny za opracowywanie, programowanie i utrzymanie aplikacji za pomocą frameworka Apache Spark Open-Source. Pracują z różnymi aspektami ekosystemu Spark, w tym Spark SQL, DataFrame, Zestaw danych i przesyłania strumieniowego. Twórca Spark musi mieć silne umiejętności programowania w Javie, Scala lub Python. Powinny również zapoznać się z narzędziami i technikami przetwarzania dużych zbiorów danych.

Raporty do

  • Kierownik działu IT

Odpowiedzialność na programistę iskier

  • Opracuj, zaprogramuj i utrzymuj aplikacje za pomocą Apache Spark Open-Source Framework
  • Pracuj z różnymi aspektami ekosystemu Spark, w tym Spark SQL, DataFrame, zestawów danych i strumieniowego przesyłania strumieniowego
  • Twórca Spark musi mieć silne umiejętności programowania w Javie, Scala lub Python
  • Znajomi narzędzia i techniki przetwarzania dużych zbiorów danych

Wymagania i umiejętności programistów Spark

  • Sprawdzone doświadczenie jako deweloper iskier lub pokrewna rola
  • Silne umiejętności programowania w Javie, Scala lub Python
  • Znajomość narzędzi i technik przetwarzania dużych zbiorów danych
  • Doświadczenie z ekosystemem Hadoop
  • Dobre zrozumienie systemów rozproszonych
  • Doświadczenie w przesyłaniu strumieniowym platform danych
  • doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów-