Opis stanowiska solidności Opis stanowiska szablon/krótki

Zatrudniamy programistę solidności, aby odgrywał kluczową rolę w uczynieniu technologii blockchain i „defi” dostępnej i sprawiedliwej dla wszystkich, wszędzie, dzięki czemu złożone złożone dane finansowe i blockchain są bardziej dostępne i lepsze i przyjemne.

Będziesz współpracować ze światowej klasy zespołem technicznym w celu tworzenia i dostarczania potężnych zdecentralizowanych aplikacji (DAPP) w różnych przypadkach użycia kryptograficznych/defi (NFTS, staking, pożyczanie/pożyczanie, handel/ammaty) i przypadki użycia instytucjonalnego (aktywa cyfrowe i aktywa i aktywa cyfrowe i aktywa i aktywa cyfrowe i płatności).

Dołączysz do międzynarodowego zespołu zwinnego i produktowego, w którym będziesz odpowiedzialny za dostarczanie Solidności inteligentnych umów i tapps różnorodnym zestawowi użytkowników.

Profil pracy programisty solidności

Solidność to język programowania wysokiego poziomu używany do tworzenia inteligentnych umów, zdecentralizowanych aplikacji i skryptów Ethereum, które działają niezależnie. Podobnie jak Java lub Python, jest to język programowania zorientowany na kontrakt z własnym zestawem instrukcji. Zawiera także kompilator, który przekształca kod w kod bajtowy, który może odczytać maszyna wirtualna Ethereum (EVM).

Ponadto solidność jest wpisana statycznie, a między innymi umożliwia dziedziczenie, biblioteki i wyrafinowane typy zdefiniowane przez użytkownika. Składnia języka jest łatwa do zrozumienia i pod wpływem języków takich jak C ++, Python i JavaScript.

Deweloper solidności buduje i wdraża inteligentne umowy dla systemów opartych na Ethereum, wykorzystując język solidności zorientowany na obiekt. Solidność jest językiem ojczystym Ethereum, co daje firmom całkowitą kontrolę nad rozpoczęciem projektów w sieci Blockchain Ethereum.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny
  • Starszy programista blockchain

Obowiązki programistów solidności

  • Przeprowadź badania, projektowanie, rozwój i testowanie blockchain w sieci Ethereum
  • Korzystając z solidności, stwórz zastrzeżoną technologię blockchain (usługi, biblioteki i algorytmy)
  • Utwórz i wdrażaj technologie bezpieczeństwa (usługi, biblioteki, algorytmy).
  • Tworzenie powieści, wielokrotnego użytku, testowanego i wydajnego kodu do opracowywania i wspierania systemów blockchain
  • Codziennie, funkcje wysyłki zarówno z przodu, jak i z tyłu
  • Współpraca z menedżerem produktu, projektantem i inżynierami w celu planowania i współpracy nad funkcjami

Wymagania i umiejętności programistów solidności

-Zrozumienie inteligentnych umów i technik konsensusowych, a także doświadczenie opracowywania aplikacji blockchain lub dowodów koncepcji (POC) w solidności na Ethereum

  • Praktyczna wiedza na temat rozwoju w następujących obszarach: Solidność, JavaScript, Node.js i JSON
  • Musi być bardzo zainteresowany technologią blockchain i lubić uczenie się i opracowywanie nowych i pomysłowych metod w celu wykorzystania inteligentnych umów w sieci Ethereum
  • Zrozumienie wzorców projektowania architektonicznego blockchain, a także infrastruktury wspierającej
  • Znajomość ERC20, ERC721 i innych protokołów
  • dogłębna wiedza na temat logiki blockchain
  • Zrozumienie podstawowych mechanizmów szyfrowania
  • Udział w inicjatywach blockchain open source to ogromna korzyść
  • Doświadczenie w sieciach peer-to-peer
  • Znajomość rozwoju opartego na testach
  • Gracz zespołowy, z zdolnością pracy z światowym zespołem z entuzjazmem i prowadzeniem jazdy
  • Mieć doświadczenie w rozwijaniu dobrze zaprojektowanych interfejsów API REST
  • Wykazać dobre zdolności analityczne
  • Doświadczenie z podejściem do rozwoju ciągłego (CD)
  • Wiedza specjalistyczna w opracowywaniu rozwiązań wykorzystujących platformy przetwarzania w chmurze (AWS, Azure itp.)
  • Znajomość technologii bazy danych, takiej jak SQL
  • SQL/NOSQL i sposób, w jaki je wykorzystałeś w swoich projektach
  • Pracująca wiedza na temat co najmniej jednego wdrażania blockchain
  • Zrozumienie bezpieczeństwa i kryptografii
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z opracowywaniem sektorów technologicznych i kierowaniem nowymi punktami widzenia i możliwościami
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie zapewniania kompleksowych rozwiązań (cykl życia infrastruktury, w tym SDLC)