Snowflake Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Jako deweloper Snowflake będziesz współpracować z zespołem programistów w celu tworzenia projektów technicznych, pisania kodu i testowania jednostek nowych funkcji. Będziesz także odpowiedzialny za Enterprise ETL Jobs za pomocą Informatica PowerCenter.

Aby odnieść sukces w tej roli, powinieneś mieć doświadczenie w magazynowaniu danych, modelowaniu wymiarowym i pisaniu zapytań SQL.

Profil pracy programistów Snowflake

Deweloper Snowflake jest odpowiedzialny za budowę i utrzymanie aplikacji na poziomie przedsiębiorstw za pomocą platformy Snowflake. Deweloper musi być w stanie współpracować z różnymi zainteresowanymi stronami, aby zrozumieć wymagania i dostarczyć rozwiązania spełniające lub przekraczające oczekiwania. Deweloper musi być w stanie pracować niezależnie, a także część zespołu. Deweloper musi być w stanie przejąć własność projektu i przejrzeć go do końca.

Raporty do

  • Kierownik działu IT

Obowiązki twórcy płatków śniegu

  • Projektuj, rozwijaj, testuj, wdrażaj i utrzymuj aplikacje na poziomie przedsiębiorstw za pomocą platformy Snowflake
  • Współpracuj z różnymi zainteresowanymi stronami w celu zrozumienia wymagań i dostarczania rozwiązań
  • Weź własność projektu i przejrzyj go do końca

Wymagania i umiejętności programistów płatków śniegu

  • Doświadczenie z platformą Snowflake
  • Doświadczenie z aplikacjami na poziomie przedsiębiorstw
  • Zdolność do samodzielnej pracy, a także części zespołu
  • Możliwość przejęcia własności projektu i przejrzenia go do końca
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów