SharePoint Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Poszukujemy profesjonalnego programisty SharePoint, który pomoże nam zaprojektować SharePoint Solutions. Jako programista SharePoint będziesz odpowiedzialny za instalowanie i dostosowywanie systemów SharePoint do standardów korporacyjnych, tworzenie skalowalnych aplikacji online, opracowywanie i zmianę kodu, oprogramowanie do debugowania i personel szkoleniowy.

Profil pracy programisty SharePoint

Programiści SharePoint korzystają z narzędzi programistycznych SharePoint lub narzędzia do tworzenia interfejsu internetowego do tworzenia i tworzenia stron SharePoint. SharePoint to wysoce konfigurowalne rozwiązanie do zarządzania dokumentami i przechowywaniem, które działa w tandemie z Microsoft Office. Deweloperzy SharePoint są odpowiedzialni za opracowanie niestandardowych rozwiązań SharePoint do użytku front-end.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny

Obowiązki programisty SharePoint

  • Utwórz witrynę intranetową i markę Intranet Portal i branding na platformie SharePoint lub z rozwiązaniem na żywo
  • Utwórz nową stronę docelową, szablony/strony działu, biuletyn, baner i filmy przyjazne dla urządzeń mobilnych
  • Utwórz, wdrażaj, pakuj i zarządzaj nową witryną portalu intranetowego, a także witryny SharePoint
  • Utwórz projekty stron internetowych za pomocą OOTB, rozszerzeń interfejsu użytkownika, układów stron, motywów i szablonów wyświetlania za pomocą SharePoint Framework SPX
  • Utwórz strony dla wszystkich urządzeń za pomocą HTML5, JavaScript, TypeScript, JQuery, CSS, SQL, Bootstrap lub Responsive Design
  • Buduj komponenty internetowe, listy/biblioteki, rodzaje treści, kolumny witryny, strony główne, nawigacja wyszukiwania, uprawnienia i zarządzanie danymi
  • Użyj SharePoint Designer i PowerApps/Flow, aby tworzyć formularze przepływu pracy
  • Użyj rozwiązania migracyjnego, takiego jak Sharegate, Quest lub MetalOGix, aby migrować dane z SharePoint Online do SP 2010/2013/2016

Wymagania i umiejętności programisty SharePoint

  • Poprzednie doświadczenie programistyczne SharePoint z SharePoint Online/O365 i SharePoint na założeniu 2013/2016
  • Wcześniejsze zaangażowanie klientów i zrozumienie aplikacji biznesowych, przepływu danych i migracji
  • Doświadczenie Framework SharePoint, w tym ustanowienie witryn w kontekstach hybrydowych, opracowywanie i administrowanie
  • Zdolność do samodzielnego pracy, priorytetów, wielozadaniowości i skutecznego zarządzania czasem
  • doskonałe rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie i zdolności analityczne
  • Zdolność do dostosowania, pomysłowej i organizacji w szybkim środowisku biznesowym ze szczególnymi wymaganiami
  • Podstawowa wiedza i zrozumienie procesu SDLC, testowania jednostkowego i opakowania do wdrożenia od Dev to Prod
  • Dokładne zrozumienie Fundacji.NET (C#), IIS, Azure Active Directory i SharePoint Ustawienie witryny
  • Doskonałe umiejętności zarządzania projektami
  • Doświadczenie w tworzeniu i/lub zarządzaniu witrynami współpracy i/lub programów
  • obszerne zrozumienie interfejsu użytkownika/ux