Salesforce Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Zatrudniamy dewelopera Salesforce, który może pomóc nam stale rozwijać się i rozszerzyć naszą platformę Salesforce pod kierunkiem doświadczonych deweloperów Salesforce w naszym zespole IT. Nasza instancja Salesforce ma dla nas kluczowe znaczenie; Dlatego pamiętaj o najlepszym interesie większej organizacji podczas pisania i wdrażania kodu.

Szukamy samozwańca, który chce uczyć się najlepszych praktyk i rozwoju od zespołu. Ta pozycja daje możliwość nauki nowych umiejętności i rozwoju jako programista.

Profil pracy programistów Salesforce

Salesforce to solidna platforma CRM, która umożliwia organizacjom zarządzanie działaniami sprzedaży, marketingu i komunikacji w jednym miejscu. Deweloperzy Salesforce są odpowiedzialni za projektowanie, kodowanie i wdrażanie aplikacji Salesforce. Deweloperzy Salesforce są odpowiedzialni za tworzenie nowych aplikacji Salesforce w celu spełnienia celów korporacyjnych i dostarczania skalowalnych procedur.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Administrator Salesforce

Obowiązki programistów Salesforce

  • Utwórz Apex (klasy i wyzwalacze), komponenty błyskawiczne i VisualForce, aby ulepszyć Salesforce, aby zaspokoić potrzeby biznesowe
  • Opracowywanie aplikacji, w tym podstawowe strony VisualForce/Lightning, Błyskawiczne komponenty internetowe i komponenty Lightning Web
  • Pomoc w wdrażaniu i wdrażaniu nowych/zaktualizowanych aplikacji i kodu w każdym cyklu wydania
  • Użyj zintegrowanych aplikacji, takich jak DocuSign, Conga, Survey Gizmo, MailChimp i inne
  • Testowanie i debugowanie jednostkowe i systemowe
  • Dąż do doskonałych metod kodowania i jakości danych
  • Pomoc w dokumentacji technicznej
  • Pomoc administratorowi Salesforce

Wymagania i umiejętności programisty Salesforce

  • Doświadczenie wdrażania i rozwoju w Apex, VisualForce i JavaScript
  • Myślenie o przyszłości do aktualizacji Salesforce
  • Silna etyka pracy, a także chęć uczenia się z najlepszych praktyk zespołu
  • Tworzenie rozwiązań z myślą o najlepszych praktykach
  • Wymagana jest zdolność do zrozumienia wymagań technicznych
  • Produkuj dokumentację techniczną
  • Dostępność i reakcja na zapytania
  • Wiedza o usługach HTML, XML, Flex, ASP, SQL, Java lub C ++, REST i
  • Doświadczenie w budowaniu innych systemów chmurowych, takich jak Microsoft Azure lub Amazon Web Services
  • Wkład w projekty typu open source lub projekty osobiste w doskonałej pracy
  • Uczestnik społeczności Salesforce
  • Zrozumienie produktu Salesforce
  • Certyfikacja programistów platformy Salesforce
  • Dodatkowe certyfikaty Salesforce, na przykład certyfikacja administratora Salesforce, Certyfikacja programistów JavaScript
  • Wymagane są tytuł licencjata lub podyplomowy, kwalifikacje zawodowe lub porównywalne doświadczenie