SAP ABAP Deweloper Opis stanowiska Szablon/krótki

Jako programista SAP ABAP będziesz odpowiedzialny za rozwój, utrzymanie i ulepszenie programów ABAP w naszych projektach. Będziesz także zobowiązany do zapewnienia wsparcia programowania ABAP innym zespołom aplikacji.

Profil pracy programisty SAP ABAP

SAP ABAP Developer jest technicznym kierownikiem w dziedzinie zastosowań SAP. Pracują nad wszystkimi aspektami cyklu życia oprogramowania (SDLC), od koncepcji i projektowania po testowanie, wdrażanie i konserwację. Uczestniczą w pełnym procesie tworzenia oprogramowania, w tym zbieraniu wymagań, specyfikacji funkcjonalnych, kodowaniu, testowaniu i dokumentacji. Ponadto ściśle współpracują z analitykami biznesowymi i innymi klientami technicznymi, aby zapewnić, że produkt końcowy zaspokoi potrzeby firmy.

Raporty do

Obowiązki programisty SAP ABAP

  • Weź udział w pełnym cyklu życia programistycznego, od koncepcji i projektowania po testowanie, wdrażanie i konserwację.
  • Zbierz wymagania od użytkowników biznesowych i przełóż je na specyfikacje techniczne.
  • Projektowanie, kod, test i dokument nowe funkcje i funkcjonalność w aplikacjach SAP.
  • Weź udział w recenzjach kodu i projektowania.
  • Wspieraj działalność podczas wdrażania i wdrażania nowych funkcji i funkcji.

SAP ABAP Wymagania i umiejętności programistyczne

  • Licencjat z informatyki, systemów informatycznych lub powiązanej dziedziny.
  • Ponad 3 -letnie doświadczenie w rozwoju SAP ABAP.
  • Dogłębna znajomość języka programowania SAP ABAP.
  • Doświadczenie z programowaniem obiektowym, obiektami ABAP i ABAP Workbench.
  • Doświadczenie z innymi technologiami SAP, takimi jak obiekty biznesowe