Ruby on Rails Devels Opis stanowiska Opis stanowiska/krótki

Zatrudniamy Ruby On Rails Devels, aby dołączyć do naszego zespołu. Oczekiwasz, że będziesz entuzjastycznie nastawiony do programowania i pisania czystego, wydajnego kodu rubinowego. Ponadto będziesz częścią zaangażowanego zespołu i powinieneś z powodzeniem pracować w zespole z inżynierami oprogramowania i projektantami stron internetowych.

Będziesz miał za zadanie tworzyć wysokiej jakości oprogramowanie i zapewnić mu wsparcie przez całe życie przy użyciu świetnych talentów do programowania. Jeśli więc lubisz pracować w szybkim miejscu pracy, kochasz programowanie i spełniać następujące kwalifikacje, chcemy usłyszeć od Ciebie.

Ruby on Rails Profil pracy

Ruby on Rails Develass jest powierzony pisaniem logiki aplikacji internetowych po stronie serwera wdrażania rubinu w Rails Framework, umożliwiając programistom pracę nad projektami bez pisania dużo kodu. Specjalizują się w opracowywaniu baz danych i pomocy technicznej dla firm każdej wielkości. W rezultacie często pracują nad komponentami zaplecza podczas współpracy z inżynierami front-end.

Ruby on Rails to open source ramy do tworzenia aplikacji internetowych. Rails to ramy rozwoju witryny, które korzystają z języka programowania ogólnego przeznaczenia Ruby. Ruby jest jednym z 10 najważniejszych języków programowania, należących przede wszystkim z popularności i preferencji Rails.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny

Ruby on Rails Deweloper Dewelopers

  • Utwórz niezawodny kod rubinowy, projektując, budując i zarządzając nim
  • Zintegruj przechowywanie danych z bieżącymi rozwiązaniami
  • Współpracuj z programistami front-end, aby uwzględnić logikę po stronie serwera
  • Współpracuj z innymi działami w celu tworzenia procesów i wzmocnienia procedur zarządzania
  • Określ wąskie gardła i oferuj rozwiązania dotyczące znalezionego problemów
  • Utrzymuj jakość kodu przez cały czas
  • Interfejsy programowania aplikacji kontrolnych (interfejsy API)
  • Opracuj rozwiązania ulepszenia witryn, które koncentrują się na ponownym wykorzystaniu przestarzałych witryn

Ruby on Rails Wymagania i umiejętności programistów

  • stopień lub dyplom z informatyki, inżynierii lub powiązanej dziedziny
  • Znajomość technologii front-end, takich jak JavaScript HTML CSS i JQuery
  • Wykazana zdolność do tworzenia wysoce dynamicznych aplikacji
  • Doskonała znajomość baz danych relacyjnych i NoSQL
  • Doskonałe zrozumienie analizy obiektowej i projektowania doskonałe umiejętności pisania podstawowe, czyste i wydajne kod