React Native Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Budowanie produktu jest wysoce wspólną aktywnością wymagającą świetnego gracza zespołowego z zaangażowaniem dla jakości. Szukamy natywnego programisty React Passion o tworzeniu wysokowydajnych aplikacji mobilnych zarówno na platformy iOS, jak i Android. Będziesz odpowiedzialny za architektowanie i konstruowanie tych aplikacji oraz komunikowanie się z zespołami w kolejności innych poziomów infrastruktury produktów.

React Native Developer Profil pracy

React Native wykorzystuje podstawowe zdolności JavaScript, jednocześnie umożliwiając programistom celowanie zarówno na iOS, jak i Androida. Great React Native Programiści mogą tworzyć aplikacje, które wydają się w pełni natywne, wykorzystując technologie internetowe, które są znane wielu programistom.

Często specjalizują się w froncie produktu, ale są również wykwalifikowani do zrozumienia usług API i infrastruktury, z którymi aplikacja musi się połączyć.

Raporty do

  • Sr. Developer (React Native, JavaScript)
  • Lead technologiczny

React Native Deweloper obowiązki

  • Korzystanie z ekosystemu React, projektowania i tworzenia komponentów interfejsu użytkownika dla aplikacji online i mobilnych opartych na JavaScript
  • Pracuj w małym zespole z innymi inżynierami reakcji, projektantami, profesjonalistami kontroli jakości i menedżerami
  • Utwórz komponenty aplikacji i interfejsu użytkownika z szkielet i prototypy.
  • W razie potrzeby pracuj z natywnymi modułami
  • Do ciasnych interfejsów z obiema platformami - Android i iOS - użyj natywnych interfejsów API
  • Utwórz zautomatyzowane testy, aby sprawdzić, czy kod jest bezbłędny i działa dobrze
  • Zwiększ wydajność front-end, usuwając wąskie gardła
  • Opracuj moduły front-end o najwyższym poziomie ponownego użycia kodu i wydajności
  • Użyj płynnych animacji, aby utworzyć fantastyczny interfejs użytkownika
  • Użyj zależności i interfejsów API innych firm
  • Pracuj z architekturą Redux, aby zwiększyć prędkość strony internetowej/aplikacji mobilnej
  • Współpracuj z zespołami międzyfunkcyjnymi w celu budowania aplikacji w ramach ograniczeń czasowych/budżetowych

React Native Progemer Wymagania i umiejętności programistyczne

  • Bachelor's/stopień magisterski w dziedzinie informatyki, technologii informatycznej lub porównywalnych doświadczeń
  • Znacząca wiedza specjalistyczna praca z React Online i Mobile, a także technologie, takie jak Flux, Flow, Redux i inne
  • Wymagane jest obszerne zrozumienie JavaScript, CSS, HTML, programowania funkcjonalnego i języków front-end
  • Solidne zrozumienie zasad React, takich jak wirtualny DOM, cykl życia komponentów i stan komponentów
  • Dokładne zrozumienie całego procesu tworzenia aplikacji mobilnych, zaczynając od prototypu
  • Zrozumienie sprawdzania typu, testowania jednostek, TypeScript, typów rekwizytów i debugowania kodu
  • W przeszłości pracował z interfejsami API REST, modelem żądania dokumentów, pamięcią offline i bibliotekami stron trzecich
  • Dogłębna znajomość technologii internetowych, takich jak JavaScript, HTML i CSS
  • Zrozumienie interfejsu użytkownika i responsywnego projektowania
  • Biegły w szerokim zakresie reakcji natywnych zastosowań i technologii, takich jak Jest, enzym, ESLINT i inne
  • Dogłębne zrozumienie metodologii tworzenia oprogramowania, koncepcji i procesów
  • Wcześniejsze wrażenia opracowywanie dużych, skomplikowanych aplikacji internetowych i mobilnych
  • Możliwość budowania i zarządzania bezbłędnym rurociągiem ciągłej integracji i dostawy dla aplikacji natywnych React
  • Wiedza na temat najlepszych praktyk i estetyki React Native
  • Pozytywne nastawienie i chęć ciągłego uczenia się
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi natywnymi rozwojem, technologią i wiadomościami React
  • Możliwość opracowania czystego, dobrze udokumentowanego kodu, który przylega do akceptowalnych zasad kodowania