Kierownik projektu Opis stanowiska szablon/krótki

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanego kierownika projektu, który pomoże naszej firmie w rozszerzeniu i zachowaniu jej pozycji jako autorytetu pomysłowego. Idealny wnioskodawca będzie miał wcześniejsze doświadczenie produkcyjne, odpowiednie sformułowanie planu pracy i zdolności nadzoru postępu. Oczekuje się, że będą regularnie tworzyć i dostarczyć aktualizacji postępów odpowiednim kanałom zarządzania, zapewniając, że pożądamy innowacja.

Profil pracy menedżera projektu

Kierownik projektu to profesjonalista, który organizuje, planuje i wykonuje projekty, a jednocześnie przestrzeganie terminów i budżetów. Niezależnie od tego, czy prowadzenie kampanii marketingowej, budowanie budynku, ustanowienie systemu komputerowego lub wprowadzenie nowego produktu, kierownik projektu jest ostatecznie odpowiedzialny za sukces lub porażkę projektu. Kierownicy projektów są odpowiedzialni za reżyserowanie zespołów, tworzenie celów, interakcję z zainteresowanymi stronami i nadzorowanie ukończenia projektu.

Raporty do

  • Sr. Project Manager
  • Kierownik biznesu

Obowiązki kierownika projektu

  • Utwórz i utrzymuj procedury zarządzania zakresem w całym cyklu życia projektu, ustanawianie standardów jakości i wydajności projektu oraz oceny i zarządzania ryzykiem wewnątrz i w różnych projektach
  • Zbuduj i rozwijaj zespół projektowy, aby osiągnąć szczytowe wyniki, zapewniając kierunek, cel i motywację
  • Zarządzaj projektami od sformułowania wymogów po wdrażanie, ustanowienie terminów, zakresów, szacunków budżetowych i strategii realizacji projektu, w tym ograniczenie ryzyka
  • Koordynacja zasobów wewnętrznych i zewnętrznych, zapewniając, że projekty pozostają w zasięgu, czasie i budżecie, w koordynacji z personelem projektu z różnych działów funkcjonalnych
  • Sprawdź postęp projektu i, w razie potrzeby, dostosuj treść, harmonogramy i wydatki, aby upewnić się, że zespół projektowy spełnia wymagania projektu
  • Opracuj i utrzymuj połączenia z odpowiednimi zainteresowanymi stronami klientów, w tym dostarczanie codziennych aktualizacji statusu i modyfikacji projektu
  • Stwórz i utrzymuj zintegrowane, wielościeżkowe bazy danych wydajności projektu dla różnych inicjatyw cyfrowych, drukowanych, społecznych, transmisji i eksperymentalnych, z naciskiem na ogólny postęp

Wymagania i umiejętności zarządcy projektu

  • Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu technologii internetowych i platform oprogramowania dla najlepszej użyteczności
  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie sukcesu ze wszystkimi poziomami zarządzania
  • Doskonałe umiejętności pisania i komunikacji werbalnej
  • Doskonałe umiejętności prezentacji
  • Certyfikacja zawodowa, taka jak PMP/Prince II
  • Wcześniejsze doświadczenie opracowywanie systemów oprogramowania dostarczanego
  • ścisłe przestrzeganie terminów i ograniczeń finansowych
  • Poprzednie doświadczenie tworzenie wewnętrznych platform do procedur wewnętrznych
  • Poprzednie doświadczenie nauczania i szkolenia zespołów projektowych w celu poprawy możliwości i umiejętności członków zespołu