Opis stanowiska programisty szablon/krótki

Zatrudniamy technicznie kompetentnego programisty komputerowego do tworzenia oprogramowania systemowego i komputerowego naszej organizacji. Zarządzanie wydajnością systemu, udzielanie wsparcia technicznego, analizowanie i modernizację istniejących programów, znalezienie i naprawianie błędów, wspieranie architektury danych, tworzenie raportów, budowanie wewnętrznego oprogramowania i ograniczenie możliwych ryzyka to obowiązki programisty komputerowego.

Twoje doświadczenie w programowaniu pomoże naszej firmie zwiększyć wydajność i obsługę poprzez budowanie, utrzymanie i uproszczenie naszych systemów i aplikacji.

Profil pracy programisty

Programiści komputerowi odpowiadają za opracowanie kodu używanego do tworzenia oprogramowania komputerowego. Są one w celu zaprojektowania przepływu pracy programu, opracowania kodu, testowania funkcjonowania programu i generowania dokumentacji programu. Programiści komputerowi pracują w różnych firmach nad projektami, od tworzenia aplikacji po tworzenie oprogramowania i nie tylko.

Licencjat z informatyki lub inżynierii komputerowej jest często wymagany dla programistów komputerowych; Firmy mogą jednak znieść ten wymóg, jeśli kandydat może wykazać lepsze zrozumienie tematu. Programiści komputerowi powinni być dobrze zorientowani w różnych językach programowania, w tym Java, Python, C ++ i innych.

Raporty do

  • Starszy programista komputerowy
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki programisty

  • Współpracuj z analitykami biznesowymi i inżynierami oprogramowania, aby tworzyć projekty oprogramowania
  • Utwórz wymagania programu, a także podstawowe prototypy
  • Konwertuj pomysły i wymagania dotyczące oprogramowania na kod wysokiej jakości w odpowiednim języku programowania
  • Zintegruj samodzielne rozwiązania oprogramowania z systemami wyższego poziomu
  • W razie potrzeby użyj technologii internetowych do budowy złożonych SaaS
  • Regularnie kod testowy, aby zapewnić żądane wyniki i debuguj w razie potrzeby
  • Uaktualnij oprogramowanie i systemy, aby uczynić je bardziej bezpiecznymi i wydajnymi
  • Pracuj z pisarzami technicznymi w celu wygenerowania dokumentacji pomocy użytkownika

Wymagania i umiejętności programistyczne

  • Licencjat z informatyki, inżynierii lub ściśle powiązany temat
  • Pracująca wiedza na temat inżynierii oprogramowania zorientowanej na obiekt
  • Udokumentowane osiągnięcia sukcesu w tworzeniu aplikacji
  • Możliwość opracowania czystego, dobrze udokumentowanego kodu
  • Najwyższe skomplikowane zdolności rozwiązywania problemów i krytyczne myślenie
  • Zrozumienie SQL i Microsoft SQL Server
  • Doskonałe rozwiązywanie problemów i umiejętności komunikacji
  • Pracująca wiedza na temat Microsoft Office Tools (Excel, Visio)
  • Należy wykazać zdolność myślenia analitycznego i krytycznego.
  • Wykazana znajomość języków OOP (Java, C ++ i VB.NET
  • Znajomość HTML, JavaScript, CSS i Ajax
  • Wcześniejsza znajomość zwinnych podejść do tworzenia oprogramowania