Perl Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Jako deweloper Perl będziesz współpracować z zespołem produktów w celu opracowywania i utrzymywania oprogramowania. Deweloper Perl będzie odpowiedzialny za opracowanie kodu, rozwiązywanie problemów i zapewnienie wsparcia istniejących produktów. Będą również zobowiązani do uczestnictwa w recenzjach kodu i napisania dokumentacji technicznej.

Profil pracy programisty Perl

Deweloper Perl jest odpowiedzialny za opracowywanie, konserwację i wsparcie aplikacji internetowych zapisanych w języku programowania Perl. Ściśle współpracują z projektantami stron internetowych i innymi programistami, aby tworzyć interaktywne i przyjazne dla użytkownika strony internetowe. Deweloper Perl może być również odpowiedzialny za pisanie kodu w celu obsługi funkcjonalności strony internetowej, opracowywania nowych funkcji i problemów z rozwiązywaniem problemów.

Raporty do

  • Menedżer ds. Rozwoju oprogramowania

Obowiązki programistów Perla

  • Pisanie kodu do obsługi funkcjonalności strony internetowej
  • Opracowanie nowych funkcji
  • Rozwiązywanie problemów
  • Ściśle współpraca z projektantami stron internetowych i innymi programistami
  • Aktualizacja istniejącego kodu
  • Pisanie kodu do integracji z aplikacjami innych firm
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

Wymagania i umiejętności programisty Perl

  • Licencjat z informatyki lub powiązanej dziedziny
  • Doświadczenie z językiem programowania Perla
  • Doświadczenie z bazami danych, takimi jak MySQL, Oracle lub SQL Server
  • Doświadczenie z HTML, CSS i JavaScript
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy