NoSQL Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Poszukujemy zmotywowanego programisty NoSQL, który dołączy do naszego zwinnego zespołu ekspertów i przyczyniła się do opracowania złożonych i intrygujących rozwiązań.

Jeśli jesteś entuzjastą technologii, który nieustannie chętnie się uczy i ulepsza swój zestaw umiejętności, jesteś osobą, której szukamy!

Profil pracy programisty NOSQL

Bazy danych NoSQL (znane również jako „nie tylko SQL”) to nieobojowe bazy danych, które przechowują dane w sposób, w jaki tabele relacyjne nie. Bazy danych NoSQL są podzielone na kilka kategorii na podstawie ich modelu danych.

Najczęstsze są dokument, wartość kluczowa, szeroka kolumna i wykres. Oferują elastyczne schematy i mogą szybko rosnąć z ogromnymi ilościami danych i znaczącymi wymaganiami użytkownika.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Sr. Nosql Developer

Obowiązki dewelopera NoSQL

  • Badaj, oceniaj i sugeruj produkty NoSQL oraz rozwiązania monitorowania/zarządzania
  • Badaj, analizuj i przedstawiaj istniejące i nowe rozwiązania NoSQL, a także najlepsze przypadki użycia dla nich
  • Oceń wydajność systemu
  • Badaj, badaj i tworzy poprawki, nowe wydania i aktualizacje funkcji dostępne
  • Pomóż zespołom programistów tworzyć, modelować i potwierdzić rozwiązania NoSQL dla ich aplikacji
  • rozwijaj i utrzymuj wiedzę techniczną, certyfikaty i umiejętności same
  • skutecznie obsługiwać codzienne obowiązki, jednocześnie otrzymując skromny kierunek i nadzór

NOSQL Wymagania i umiejętności programistyczne

-Dogłębna wiedza na temat zapytań do baz danych NoSQL, znajomość Mongo DB Sharding oraz praktyczne doświadczenie w dostosowaniu kolekcji i odłamków bazy danych, aby osiągnąć szczytową wydajność

  • obszerna wiedza w zarządzaniu systemem operacyjnym Linux
  • Niektóre doświadczenie w projektowaniu i/lub zarządzaniu infrastrukturą NoSQL
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie jednego lub więcej projektów Big Data i projekty baz danych Apache, takie jak Cassandra, Hadoop, HBase, MongoDB, Flume i inne
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie instalowania, konfigurowania, administrowania, wdrażania i analizy porównawczej systemów NoSQL
  • Doświadczenie w tworzeniu, opracowywaniu i dokumentowaniu przypadków użycia
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie standardowych narzędzi programistów, takich jak Java, XML, JSON, REST, Shell, Perl i inne
  • Ekspert architektury MongoDB do ładowania danych transakcyjnych do klastra MongoDB
  • Aby osiągnąć szczytową wydajność bazy danych, doświadczenie powinno obejmować budowę kolekcji, poprawki metod dostępu, realizację, budowę indeksu i wykonywanie zapytania o debugowanie
  • obszerna wiedza na temat architektury tabeli, wykorzystania indeksu, analizy planu zapytań i poprawy wydajności