MySQL Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Zatrudniamy zmotywowanego programisty MySQL do dołączenia do naszego zespołu i projektowania, pisania i testowania aplikacji SQL wykorzystujących platformę Microsoft SQL Server do budowania logiki biznesowej, raportów, eksportu i innych danych wyjściowych związanych z danymi.

Profil pracy programisty MySQL

MySQL jest jedną z najbardziej ulubionych opcji bazy danych na rynku. Dzięki dostępnej dużej dokumentacji projektowanie aplikacji wokół MySQL jest czymś, co wielu programistów zna MySQL. Jednak tylko profesjonalni i odpowiedzialni administratorzy bazy danych MySQL mogą zarządzać instancjami MySQL przy jednoczesnym zachowaniu wydajności, dostępności i bezpieczeństwa.

Raporty do

  • CTO

Obowiązki programisty MySQL

  • Zidentyfikuj obszary poprawy operacji i wdrożeń SQL
  • Pomoc w produkcji, QA, szkoleniu, demo i środowisku programistycznym
  • Utwórz, wdrażaj i monitoruj strategie odzyskiwania po awarii dla produkcji środowiska bazy danych
  • Zidentyfikuj wąskie gardła w bazie danych i dostroić bazy danych i zapytania SQL
  • Upewnij się, że dostępność, niezawodność i bezpieczeństwo bazy danych w ustawieniach produkcyjnych i inscenizacji
  • Utrzymaj integralność danych i zidentyfikuj błędy danych
  • Wykonaj planowanie pojemności w celu rozszerzenia bazy danych
  • Instruuj i przewodnik dla programistów aplikacji i młodszych personelu w sprawie najlepszych praktyk
  • Utwórz diagramy dla relacji encji struktury danych, a także przepływy danych
  • Utwórz raporty bazy danych i dostosuj je do indywidualnych wymagań
  • Współpracuj z innymi twórcami bazy danych, aby ocenić wydajność systemu i wprowadzać zmiany

Wymagania i umiejętności programisty MySQL

  • Licencjat z informatyki, inżynierii lub systemów informatycznych zarządzania
  • Sprawdzona wiedza w zakresie konfigurowania, utrzymywania, monitorowania, nadzorowania i rozwiązywania problemów z serwerami bazy danych MySQL V.5.7
  • Rozległe doświadczenie z fazami wyciągu, transformacji i obciążenia spożycia danych, a także znana najlepsza praktyka
  • Zrozumienie zestawu narzędzi Percona
  • Doświadczenie kontroli źródła (SVN, Git)
  • Pracująca znajomość zintegrowanych środowisk programistycznych (IDE), takich jak Eclipse lub IntelliJ
  • Doskonała dokumentacja i umiejętności pisania technicznego
  • Znajomość programów Microsoft Office, a także zasobów internetowych/intranetowych
  • Znajomość kodu Java jest korzystna
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w szybkim otoczeniu
  • Rozległe skupienie się na szczegółach i jakości
  • zdolne do wielozadaniowości i dostosowywania się do zmieniających się priorytetów
  • Wykazane umiejętności przywódcze i krytyczne myślenie, planowanie strategiczne, analizy i umiejętności myślenia systemowego
  • osiągnięcia z powodzeniem zarządzania wieloma projektami z priorytetem i zarządzaniem czasem