Średnia stosowanie programistów Opis stanowiska szablon/krótki

Poszukujemy wrednego programisty stosu, który pomoże nam budować skalowalne aplikacje. Będziesz częścią międzyfunkcyjnego zespołu odpowiedzialnego za cały cykl życia rozwoju oprogramowania, od koncepcji po wdrożenie.

Powinieneś zapoznać się zarówno z językami kodowania front-end, jak i backenda, ram programistycznych i bibliotek stron trzecich jako wrednego twórcy stosu. Powinieneś być graczem zespołowym z silnym poczuciem wizualnego projektowania i użyteczności.

Średnia profil pracy programisty stosu

Wrednym deweloperem jest ktoś, kto specjalizuje się w jednym lub większej liczbie obszarów. Średnie rozwój stosu odnosi się do cyklu rozwoju, który wykorzystuje następujące technologie: MongoDB, ExpressJS, AngularJS i NodeJS. Krótko mówiąc, średnia programiści stosów są podobni do programistów aplikacji opartych na JS.

Mean Stack to zestaw technologii, które można wykorzystać do zbudowania aplikacji na pełny stos:

  • M jest skrótem dla MongoDB (bez bazy danych SQL)
  • Litera E oznacza Express (framework na węźle)
  • a jest skrótem dla Angular, front-end ramy
  • n jest skrótem dla węzła, ramy zaplecza

Znaczące role technologii średniego stosu są następujące:

  • Angular JS: Zaakceptuj żądania i odpowiedz na użytkownika
  • Nodejs: przetwarzaj żądania klienta i serwera
  • Express JS: Wywołaj połączenia bazy danych i udzielaj odpowiedzi
  • MongoDB: przechowywanie danych i wyszukiwanie danych

Raporty do

  • CTO

Średnie obowiązki programistów stosów

  • Praktyczne doświadczenie i zarządzanie Node.js, MongoDB, AngularJS i ExpressJS
  • Utwórz, testuj i wdrażaj solidne produkty, które są szybkie, skalowalne i responsywne
  • Utwórz i utrzymuj masywne, skomplikowane bazy danych, zarówno relacyjne, jak i nierelacyjne
  • W razie potrzeby ustal, ulepszanie i mieszanie narzędzia i oprogramowania do rozwoju
  • W ramach wdrożenia określ obawy dotyczące aplikacji produkcyjnych i nieprodukcyjnych
  • Wdrażaj aplikacje w chmurze AWS, jednocześnie szybkie debugowanie trudności związanych z hostingiem

Średnie wymagania i umiejętności programistów stosów

  • Licencjat z informatyki, nauki o danych, matematyki lub ściśle powiązanej dyscypliny
  • Możliwość wkładu indywidualnego
  • Znajomość całkowitego środka, węzła JS, MongoDB, AngularJS i ExpressJs
  • Znajomość PHP, JQuery, MySQL, Symfony i Ups
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami i wiedza specjalistyczna AWS
  • Możliwość zarządzania i kierowania zespołem programistów
  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów