Inżynier uczenia maszynowego Opis stanowiska szablon/krótki

Poszukujemy inżyniera uczenia maszynowego (ML), który pomoże nam w opracowywaniu produktów sztucznej inteligencji.

Zadania inżyniera uczenia maszynowego obejmują opracowywanie modeli uczenia maszynowego i systemy przekwalifikowania. Aby pomyślnie wykonać tę pracę, musisz mieć świetne statystyki i umiejętności programowania. Chcielibyśmy cię poznać, jeśli masz wiedzę na temat nauki danych i inżynierii oprogramowania.

Twoim ostatecznym celem będzie zaprojektowanie i konstruowanie skutecznych aplikacji do samodzielnego uczenia się.

Profil pracy inżyniera uczenia maszynowego

Inżynierowie uczenia maszynowego są odpowiedzialni za umieszczanie danych w modelach uczenia maszynowego i wdrażanie tych modeli w produkcji.

Spożycie i przygotowanie danych jest trudnym zadaniem. Musi być automatycznie przetwarzany, oczyszczony i przygotowany do spełnienia formatu danych i innych kryteriów modelu. Dane mogą pochodzić z kilku źródeł i mogą płynąć w czasie rzeczywistym.

Wdrożenie przyjmuje model prototypowy utworzony w środowisku programistycznym i skaluje go, aby obsługiwać faktycznych konsumentów. Może to wymagać uruchamiania modelu na mocniejszym sprzęcie, oferując dostęp za pośrednictwem interfejsów API i umożliwiając aktualizację modelu i przekwalifikowanie za pomocą nowych danych.

Raporty do

  • CTO

Obowiązki inżyniera uczenia maszynowego

  • Zrozum i stosuj elementy informatyki, takie jak struktury danych, algorytmy, obliczalność i złożoność oraz architektura komputerowa
  • Do wykonywania obliczeń i radzenia sobie z algorytmami zaangażowanymi w tego rodzaju programowanie wymagane są wyjątkowe zdolności matematyczne
  • Wygeneruj wyniki projektu i wyróżnij problemy, które należy naprawić, aby poprawić skuteczność programu
  • Współpracuj z inżynierami danych w celu tworzenia danych i modelu rurociągów; Zarządzaj infrastrukturą i procesami danych wymaganych do dostarczenia kodu do produkcji
  • Pokaż kompleksową wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywanych aplikacji (w tym między innymi metody uczenia maszynowego)
  • Utwórz i utrzymuj skalowalne rozwiązania uczenia maszynowego w produkcji przy użyciu algorytmów opartych na procesach modelowania statystycznego
  • Użyj strategii modelowania danych i oceny, aby odkryć wzorce i prognozować wcześniej nieodkryte zdarzenia
  • Umieść algorytmy i biblioteki uczenia maszynowego
  • Przejmij prowadzenie w inżynierii oprogramowania i projektowaniu
  • Przekazuj i wyjaśnij skomplikowane procedury specjalistom nieprogramowym
  • Komunikuj się z zainteresowanymi stronami w celu analizy wyzwań biznesowych, wyjaśniania potrzeb i określania zakresu wymaganych rozwiązań
  • Przeanalizuj masywne, skomplikowane zestawy danych, aby wyodrębnić spostrzeżenia i wybierz najlepsze podejście
  • Zbadaj i stosuj najlepsze praktyki w celu ulepszenia istniejącej infrastruktury uczenia maszynowego
  • Pomoc inżynierów i menedżerów produktów w włączeniu uczenia maszynowego do produktu

Wymagania i umiejętności inżyniera uczenia maszynowego

  • Licencjat z informatyki, nauki o danych, matematyki lub ściśle powiązanej dyscypliny
  • Preferowany jest tytuł magistra językoznawstwa, analizy danych lub powiązanej dziedziny
  • W przeszłości pracował jako inżynier uczenia maszynowego
  • Zaawansowane umiejętności pisania kodu w Python, Java i R.
  • Dokładne zrozumienie ram uczenia maszynowego, bibliotek, struktur danych, modelowania danych i projektowania oprogramowania
  • Dokładne zrozumienie matematyki, statystyki i algorytmów
  • Wybitne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowe
  • Najwyższe zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne