Kotlin Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Szukamy dewelopera Kotlin z silnym pragnieniem przesuwania technologii mobilnych do ich najwyższej jakości. Ten programista Kotlin będzie współpracował z naszym wybitnym zespołem inżynieryjnym w celu zaprojektowania i budowy następnej generacji naszych aplikacji mobilnych. Android Development ściśle współpracuje z innymi zespołami aplikacji i zespołami technicznymi.

Profil pracy programisty Kotlin

Kotlin to współczesny język programowania statycznie wykorzystywanego przez ponad 60% profesjonalnych programistów Androida w celu zwiększenia wydajności, zadowolenia programistów i bezpieczeństwa kodu.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki programisty Kotlin

  • Stwórz współczesne, bezpieczne i bogate w funkcje aplikacje na Androida od podstaw z Kotlin
  • Zrozumieć wymagania i przekształć rysunki i szkielet na kod
  • Znajdź i naprawy problemów w celu zwiększenia wydajności
  • Pracuj z zespołami projektowymi i testowymi w celu tworzenia aplikacji o wysokiej wydajności
  • Pracuj z interfejsami API i źródłami danych zgodnie z wymaganiami
  • Pomoc w utrzymaniu jakości kodu, możliwości ponownego użycia i ciągłej oceny kodu
  • Zbadaj i stosuj nowe technologie, aby zwiększyć doświadczenie programistów
  • Testowanie jednostkowe kodu w celu zagwarantowania bez błędów, niezawodnych i optymalnych wrażeń użytkownika
  • Współpracuj z członkami zespołu w celu projektowania, rozwijania i uruchamiania nowych funkcji
  • Umieść procedury bezpieczeństwa, które są zgodne z ogólnymi celami bezpieczeństwa
  • Korzystanie z Kotlin, planuj, tworzy, konstruuj i dostarczają kompleksową aplikację mobilną z Androidem

Wymagania i umiejętności programisty Kotlin

  • Odpowiednie doświadczenie opracowywanie aplikacji na Androida
  • Znajomość języków programowania Java i Kotlin jest wymagana do opracowania jasnego, czytelnego i możliwego do utrzymania kodu
  • Znajomość Android SDK i Android Studio
  • Praktyczna wiedza na temat architektury, przepływu, projektowania, wdrażania i wydania aplikacji mobilnych
  • Znajomość technik zwinnych i rurociągów CI/CD
  • Obszerne doświadczenie opracowywanie kompleksowych aplikacji mobilnych Android, w tym projektowanie, rozwój i wdrażanie na rynku aplikacji
  • Dokładna świadomość cyklu życia aplikacji, koncepcji architektonicznych i elementów projektu
  • Postawa rozwiązywania problemów, talenty analityczne oraz doskonałe umiejętności techniczne i komunikacyjne
  • Silne zdolności debugowania i zrozumienie technik zapewniania jakości
  • Znajomość RESTful API i XML jest zobowiązana do połączenia aplikacji do usług Backend
  • Zrozumienie najnowszych trendów, projektów i nadchodzących technologii aplikacji mobilnych
  • Zrozumienie zarządzania państwem w celu ułatwienia zaangażowania użytkowników
  • Zrozumienie technik zwinnych i devops
  • Znajomość systemów i narzędzi kontroli wersji, takich jak Github
  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej i ustnej i pisemnej
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i zdolność do autonomicznej pracy
  • Krytyczni myśliciel, analityk i zainteresowany profesjonalista, który chce tworzyć wybitne produkty z Androidem