Junior Software Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Zatrudniamy młodszego programistę oprogramowania, który będzie pracował nad wysokowydajnymi, skalowalnymi rozwiązaniami klasy korporacyjnej.

Jako młodszy programista pomożesz w tworzeniu programów i uczestnictwie w testach testowych. Będziesz musiał być dobrze zorientowany w standardowych językach programowania. Będziesz także pracować w grupie programistycznej z starszymi programistami w celu realizacji projektów. Możliwość dostarczenia niezbędnego kodu w celu zapewnienia aktualności aplikacji i pełnej pracy będzie wymagana do wykazania sukcesu w tym zawodzie.

Młodszy profil pracy programistów oprogramowania

Junior Devoftware pomagają w ciągłym ulepszaniu programów komputerowych w całym cyklu życia. Budują podstawowe programowanie, zarządzają aplikacjami, rozwiąż problemy i rozpowszechniają aktualizacje aplikacji. Współpracują ze starszymi programistami i grupami użytkowników klientów w celu tworzenia solidnych rozwiązań oprogramowania.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny
  • Programista

Obowiązki dla programistów juniorów

  • Zarządzaj i zorganizuj zespół programistów ASP.NET, aby wdrażać i dostarczać skuteczne aplikacje
  • Stwórz bogatą wrażenia użytkownika, wykorzystując elementy sterujące i komponentów z zestawu narzędzi AJAX Control
  • Napisz skontlerze Unix, aby zautomatyzować proces kompilacji i wykonywać rutynowe zadania, takie jak transfery plików między hostami
  • Utwórz zadania wsadowe za pomocą planowania EJB, a kontener zarządza transakcjami dla transakcji o dużej objętości
  • Wygeneruj wywołania XML w celu uzyskania żądań API z aktualizacji i usuwania API
  • Utwórz warstwę prezentacji internetowej z HTML i CSS, która przestrzega wewnętrznych standardów i zasad
  • Zastosuj SQL XML do obciążania danych do systemu, umożliwiając programowi wykonywanie obliczeń w czasie rzeczywistym
  • Użyj zdolności programowania PHP, HTML, MySQL i JavaScript
  • Praca nad narzędziami do automatyzacji Java do wdrażania produkcji i bazy wiedzy SDLC
  • Wykorzystaj Python i Shell do skryptów, a także SQL dla backend, aby utworzyć system raportowania
  • Za pomocą Jenkinsa zautomatyzuj procedury kompilacji, aby programiści mogli budować dla różnych dystrybucji Linux z każdym wkładem kodu
  • Przyczynia się do tworzenia skryptów kompilacji w Unix
  • Weź udział w spotkaniach zespołu planowania scrum codziennie i co tydzień.
  • Korzystając z formatu JSON, wyodrębnij dane w interfejsie użytkownika dla wielu klientów
  • Użyj Junit, aby zapisać testy jednostkowe i testng do pisania testów systemowych
  • Użyj ramy Junit, aby przeprowadzić testowanie jednostkowe na różnych modułach projektu

Wymagania i umiejętności programistów Junior Software

-Dogłębna znajomość zasad programowania zorientowanych na obiekt

  • Dogłębna wiedza na temat relacyjnych architektury i zasad zapytania
  • Zrozumienie koncepcji kontroli wersji
  • Preferowane warunki kompetencyjne
  • Doświadczenie w programie Microsoft.net w C#
  • Doświadczenie z HTML5, CSS i JavaScript Web Development Zrozumienie tworzenia aplikacji klienta/serwera
  • Zrozumienie podejść zwinnych
  • Zrozumienie teorii testowania jednostek
  • Licencjat z informatyki, technologii informatycznej lub ściśle powiązana dyscyplina