JQuery Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Potrzebujemy kompetentnego twórcy JQuery, który biegle płynie w JQuery, aby pomóc nam w projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu usług internetowych dla naszych klientów. Jako deweloper JQuery powinieneś być niezawodny do analizy rentowności projektów interfejsu użytkownika/UX, budowania kodu i ram wielokrotnego użytku JS oraz wdrażania nowych funkcji produktu.

Aby odnieść sukcesy JQuery Developer, musisz mieć szeroką wiedzę na temat JavaScript i dokładne zrozumienie bibliotek JQuery i Associated JS. Twórcy JQuery na najwyższym poziomie powinni być w stanie skonstruować potężne moduły skierowane do użytkownika, które są proste w utrzymaniu i zaspokojenia potrzeb klienta.

Profil pracy programisty JQuery

Deweloperzy JQuery mają bardzo doświadczonych programistów JavaScript, którzy pracują tylko z biblioteką JQuery JS. Są one przede wszystkim odpowiedzialne za tworzenie nowych funkcji online, budowanie kodu i ram wielokrotnego użytku oraz zapewnienie rentowności projektów interfejsu użytkownika/UX.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny
  • Kierownik produktu
  • Menadżer projektu

Obowiązki programisty JQuery

  • Upewnij się, że rentowność technologiczna projektów i zastosowań UX/UI
  • Utwórz przyjazne dla użytkownika funkcje produktu i aplikacje
  • Utwórz kod i biblioteki, które można ponownie wykorzystać
  • Rozwiązywanie problemów i problemów debugowania w celu zachowania wydajności kodu
  • Współpracuj z programistami front-end w celu tworzenia komponentów skierowanych do użytkownika
  • Wykonaj testy integracyjne i utwórz interfejs użytkownika dla przyszłego odniesienia
  • Zwiększ wydajność i skalowalność aplikacji internetowych
  • Sprawdź regularne wyniki zespołu i oferuj ulepszenia
  • Użyj JavaScript do manipulowania, struktury i stylu DOM
  • Użyj Ajax, aby tworzyć aplikacje internetowe
  • Twórz aplikacje internetowe na standardy branżowe i najlepsze praktyki

Wymagania i umiejętności programisty JQuery

  • stopień technologii informatycznych, informatyki, inżynierii komputerowej lub powiązanej dyscypliny
  • znajomość JQuery i JavaScript
  • Znajomość kompatybilności między przeglądarkami
  • Podstawowe zrozumienie technologii rozwoju front-end, takich jak Atom, GIT, bootstrap i HTML5 Boilerplate
  • Znajomość zachowań przeglądarki
  • Znajomość systemów wersji kodu, takich jak CVS, Mercurial i SVN
  • Wybitne zdolności techniczne i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Wyjątkowe umiejętności analityczne
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • kompetencje w pracy w konkurencyjnym otoczeniu
  • Doskonałe umiejętności pracy zespołowej
  • Umiejętności zarządzania czasem i organizowanie
  • osoba, która jest bardzo napędzana i pomysłowa
  • Wyświetlanie bystrego poczucia szczegółów
  • Możliwość prowadzenia prawidłowych dokumentów
  • Otwartość na naukę nowych umiejętności i technologii
  • Pojemność do wielozadaniowości