JavaScript Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Szukamy entuzjastycznego programisty JavaScript, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu. Użyjesz wyrafinowanego JavaScript, CSS i reagujesz, aby zmaksymalizować projektowanie, szybkość i jakość, podczas gdy nasz stos technologiczny nieustannie się zmienia.

Będziesz odpowiedzialny za wszystkie elementy front-end, od opracowywania skomplikowanych aplikacji po zagwarantowanie doskonałego doświadczenia użytkownika poprzez analizę kodu. Jeśli masz oko na design i możliwość budowania czystych, rześkich i responsywnych układów z projektów HTML5, CSS3 i JavaScript, będziesz fantastyczny dopasowanie tego zadania.

Profil pracy programisty JavaScript

Ponieważ JavaScript jest ulubionym językiem programowania z najbardziej niezwykłym ekosystemem modułu OSS, programiści mogą celować w więcej platform niż jakikolwiek inny język wysokiego poziomu. Cokolwiek użytkownik kliknie, wchodzi, aktualizuje lub podnosi, jest możliwe na stronie internetowej. To tworzy interaktywne strony internetowe, doświadczenia użytkowników i responsywne projekty front-end.

Deweloper JavaScript odpowiada za programowanie, opracowywanie i wdrażanie strony internetowej. Mogą być w kolejności całej strony internetowej lub tylko określonych części lub sekcji jednej lub wielu stron internetowych. Mogą żonglować kilkoma pracami programowymi, które wchodzą w produkcję strony internetowej.

Rozwój stron internetowych jest wymagającym zawodem wymagającym szerokiego zakresu umiejętności, w tym współpracy, komunikacji i pisania technicznego. Programiści internetowi zazwyczaj pomagają programistom JavaScript i często współpracują z innymi twórcami stron internetowych, którzy specjalizują się w marżach i projektowaniu.

Raporty do

  • Sr. JavaScript Developer
  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki programisty JavaScript

  • Współpracuj z innymi programistami z przodu i tylnego
  • Opracuj i wykonuj aplikacje JavaScript
  • Utwórz komponenty, które można wielokrotnie używać i modułowe
  • Napisz kod, który priorytetowo traktuje wydajność w stosunku do wszystkiego innego
  • Projektowanie stron internetowych z myślą o użytkowniku końcowym
  • Zidentyfikuj i popraw wady odkryte w bazach kodowych
  • Utwórz serię testów jednostkowych, aby potwierdzić, że kod działa zgodnie z przewidywaniami
  • Utwórz dokumentację przedstawiającą, jak funkcjonują różne komponenty
  • Przeanalizuj projekty front-end, aby sprawdzić możliwość wykonania

Wymagania i umiejętności programisty JavaScript

  • Wymagany jest stopień informatyki lub porównywalne doświadczenie
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie frameworków HTML/CSS/JavaScript i JavaScript, takich jak JQuery
  • Wybitne umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i przywódcze
  • Doskonałe umiejętności debugowania i optymalizacji dla jednostronicowych aplikacji po stronie klienta zbudowane z bieżących ram, takich jak React, Backbone lub Ruby
  • Preferowane jest doświadczenie z testowaniem jednostki/integracji
  • Chęć nauki nowych technik i technologii
  • Github lub inna platforma dla twojego portfela