Wewnątrz sprzedaży Opis stanowiska szablon/krótki

Jako specjalista od sprzedaży wewnętrznej będziesz odpowiedzialny za cały proces sprzedaży od początku do końca. Obejmuje to ścisłą współpracę z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb, opracowywanie niestandardowych rozwiązań, dostarczanie prezentacji sprzedaży i wersji demonstracyjnych produktów, negocjowania umów i zamykania umów. Ponadto będziesz odpowiedzialny za utrzymanie relacji z istniejącymi klientami i identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży.

Wewnątrz profil pracy sprzedaży

Wewnętrzny profil pracy sprzedaży obejmuje pracę w firmie w celu promowania i sprzedaży produktów i usług dla klientów.

Raporty do

  • Kierownik Sprzedaży

Wewnątrz obowiązków sprzedaży

  • Generuj nowe kierunki sprzedaży poprzez badania rynku i nawiązywanie kontaktów
  • Przeprowadzaj zimne połączenia z potencjalnymi klientami
  • pielęgnuj relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Przygotuj wysokości sprzedaży i prezentacje
  • Zamknij oferty sprzedaży
  • Zapewnij obsługę klienta
  • Utrzymuj dokładne zapisy interakcji i sprzedaży klientów
  • Monitoruj trendy rynkowe i raport na temat ustaleń

Wymagania sprzedaży i umiejętności sprzedaży

  • Sprawdzone osiągnięcia osiągnięcia celów sprzedaży
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Silne umiejętności negocjacji i prezentacji
  • wysoce zmotywowane i zorientowane na wyniki
  • Zdolność do samodzielnej pracy
  • Udowodniona zdolność do budowania relacji
  • Biegły w aplikacjach Microsoft Office
  • Licencjat w dziedzinie biznesowej, marketingu lub powiązanej