Informatica Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Jako deweloper Informatica będziesz pracować nad budowaniem rozwiązań danych przedsiębiorstw, które zasilały niektóre z największych firm na świecie. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie, opracowywanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań Informatica ETL (ekstrakt-transform-Load).

Profil pracy programisty informatyki

Deweloper Informatica to profesjonalista, który specjalizuje się w opracowywaniu i utrzymaniu aplikacji opartych na platformie Informatica. Są odpowiedzialne za wszystkie aspekty procesu opracowywania aplikacji, od koncepcji po wdrożenie. Ściśle współpracują z analitykami biznesowymi i innymi zainteresowanymi stronami, aby zrozumieć wymagania aplikacji, a następnie zaprojektować i wdrożyć rozwiązanie. Zapewniają również wsparcie i konserwację aplikacji po wdrożeniu.

Raporty do

  • Menadżer projektu
  • głowa tego

Obowiązki dewelopera informatyki

  • Projektowanie i opracowywanie aplikacji opartych na platformie Informatica
  • Projektowanie, opracowywanie i testowanie rozwiązań Informatica ETL
  • wdrażanie rozwiązań informatycznych w różnych środowiskach
  • Ściśle współpraca z analitykami biznesowymi w celu zrozumienia wymagań aplikacji
  • Zapewnienie wsparcia i konserwacji aplikacji po wdrożeniu

Wymagania i umiejętności programistów informatyki

  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i analitycznych
  • Doświadczenie z platformą Informatica
  • Licencjat z informatyki lub powiązana dziedzina