Szablon/krótki opis programisty pełnego stosu

Zatrudniamy programistę pełnego stosu odpowiedzialnego za szeroki zakres zadań. Musisz znać technologie HTML, CSS, JavaScript i Back End. Powinieneś być w stanie tworzyć strony internetowe o solidnej architekturze wewnętrznej i zapewnić klientom angażujące i przyjazne dla użytkownika wrażenia.

Będziesz pracował z produktem od jego koncepcji do ostatecznego uruchomienia, wykorzystując standardowe procesy w branży, aby zagwarantować, że obawy techniczne są skutecznie rozwiązywane na każdym etapie stosu rozwoju.

Profil pracy programistów pełnego stosu

Deweloper pełnego stosu działa zarówno na zapleczu (lub po stronie serwera), jak i na froncie (lub po stronie klienta) aplikacji. Aby prawidłowo wykonać swoje prace, programiści pełnego stosu muszą mieć pewną wiedzę na temat szerokiej gamy specjalności kodowania, od baz danych po projektowanie graficzne i zarządzanie interfejsem użytkownika.

Deweloperzy na pełny stos zaczynają od omówienia platform z zespołem projektowania wizualnego, często badając prototypy przed przekształceniem ich w zaprogramowane produkty. Następnie ci wielopoziomowani programiści projektują funkcjonujące bazy danych i serwerów do obsługi treści zorientowanych na klienta, stale monitorując, jak reaguje aplikacja dla użytkowników końcowych i w razie potrzeby naprawiają problemy.

Najlepsi pełnoprawni deweloperzy są również na bieżąco z obecnymi trendami branżowymi i pojawiającymi się technologiami oraz sposobem wdrażania nowych technologii w celu zaspokojenia wymagań ich pracodawców.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Kierownik produktu
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki programistów pełnego stosu

  • Pomoc w projektowaniu i rozwoju oprogramowania
  • Uruchom testy i oprogramowanie do naprawy błędów, aby utrzymać je zoptymalizowane
  • Napisz czysty kod dla przedniej i tylnej części oprogramowania
  • Utwórz interakcje użytkownika dla aplikacji internetowej
  • Utwórz serwery i bazy danych dla zaplecza oprogramowania
  • Zoptymalizuj i zapewnij kompatybilność między platformą
  • Próbka i utrzymuj pełną reakcję aplikacji
  • Współpracuj z grafikami, aby tworzyć nowe funkcje
  • Opracuj interfejsy API i usługi spokoju
  • Nadążaj za postępem technologicznym w celu ulepszenia oprogramowania
  • Przekaż skuteczność rozwoju technologii dla decydentów
  • Oceń bezpieczeństwo, utrzymanie, skalowalność i więcej podczas rozwoju

Wymagania i umiejętności programistów pełnego stosu

  • stopień informatyki lub odpowiednia dziedzina
  • Silne zdolności organizacyjne i zarządzania projektami
  • Biegłość w podstawowych językach front-end, takich jak HTML, CSS i JavaScript
  • Wiedza na temat ram JavaScript, takich jak Angular JS, React i Amber
  • Biegłość z językami programowania po stronie serwera, takich jak Python, Ruby, Java, Php, [i.net] (http://and.net/)
  • Znajomość technologii bazy danych, takich jak MySQL, Oracle i MongoDB
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dbałość o szczegóły