Front End Drupal Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Poszukujemy doświadczonego dewelopera Drupal, który dołączy do naszego zespołu. Jako deweloper front-end będziesz odpowiedzialny za opracowanie „strony klienta” naszych aplikacji internetowych, co sprawia, że ​​Twoja praca jest kluczowa dla sukcesu naszej firmy.

W naszej organizacji będziesz mieć możliwość poprawy i rozszerzenia kariery podczas pracy z najnowocześniejszą technologią.

Front End Profil pracy Drupal Developer

Drupal Themer, znany również jako deweloper front-end, specjalizuje się w Drupal. Są to guru HTML, CSS i JavaScript. Są także specjalistami od warstwy motywów Drupal. Mogą przekształcić projekt w temat funkcjonalny i najlepiej są dobrze zorientowani w responsywnej implementacji projektowania.

Back-end WWW, którzy są odpowiedzialni za logikę aplikacji po stronie serwera i integrują prace wykonane przez deweloperów front-end, ogólnie ich wspierają.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki programistów Drupala z przodu

  • Wykorzystaj system tematyki Drupal, aby opracować szablony i funkcje przedprocesowe do wdrażania funkcji na najlepsze praktyki w branży
  • Utwórz nowe aplikacje Proof-of-Concept (POC)
  • Utwórz i wykonuj responsywne rozwiązania internetowe, a jednocześnie przestrzeganie istniejących wymagań dotyczących projektowania marki
  • Upewnij się, że najlepsze praktyki dotyczące wydajności front-end
  • Projektowanie stylowe i przyjazne dla użytkownika aplikacje online
  • Doświadczenie w tworzeniu szybkiego i możliwego do utrzymania niestandardowych kodów HTML5, CSS, CSS3 i JavaScript (JQuery)
  • Doświadczenie w pracy z systemem tematycznym Drupal
  • Możliwość szybkiego nauki systemu tematycznego w innym CMS
  • Pracuj nad głównymi projektami internetowymi z zwinnymi podejściami
  • Pracująca wiedza na temat technologii rozwoju front-end, takich jak SASS, Bower, Grunt i/lub Gulp
  • Wygodne i opowiadające się za opracowywaniem front-end, który jest mobilny
  • Rozpoznaj potrzeby i wykryć zmiany zakresu i zagrożeń projektowych jak najszybciej

Wymagania i umiejętności programisty Drupala z przodu

  • osiągnięcia produkcji wizualnie atrakcyjnych witryn Drupal
  • Drupal, PHP, JQuery, JavaScript, CSS3, HTML5, SASS i Responsive Projekt strony internetowej
  • Zdolność do współpracy z klientami i nawiązywania doskonałych połączeń klientów
  • Wiedza o tym, jak rozwiązywać częste problemy rozwojowe
  • Zrozumienie, jak stworzyć system projektowy, który można rozszerzyć
  • Doświadczenie w pracy z szeroką gamą modułów i motywów Drupal, a także z front-end frameworks
  • Postawa samodzielna i zdolność kwitnienia w szybkim środowisku
  • Zatrudnienie w opracowywaniu witryn Drupal
  • Zrozumienie obaw związanych z wydajnością front-end, które nękają witryny Drupal o wysokim ruchu
  • Znajomość typowych przepływów pracy opartej na git i zarządzaniu kodami
  • Motywacja do nauki nowych technologii i systemów poza strefą komfortu