Ember.js Deweloper Opis stanowiska Szablon/krótki

Uważamy, że zmotywowany inżynier Ember.js, który pomoże nam położyć podwaliny pod naszym oprogramowaniem. Nasz idealny kandydat jest entuzjastycznie nastawiony do programowania Ember i lubi pracować w ramach zespołu oferowania innowacyjnych rozwiązań dla skomplikowanych aplikacji online i mobilnych.

Poszukujemy utalentowanego i oddanego programisty, który dołączyłby do nas, gdy rozwijamy się i nadal migrujemy naszą front-end do Ember.js. W całym cyklu rozwoju produktu nasze zespoły programistów współpracują z różnymi działami.

Profil pracy programisty Ember.js

Ember JS to bezpłatna i open source JavaScript Framework do opracowywania aplikacji online. Jest to ramy dla usług komponentów. Poszczególne wiązki stylu i zachowania są określane jako komponenty. Strona serwisowa oferuje długotrwały standardowy interfejs integracji z innymi systemami i bibliotekami. Router jest tego przykładem. Jest to komponent serwisowy, który jest powszechnie wykorzystywany w rozwoju Ember JS.

Ember JS jest udanym i dobrze przetestowanym ramami JS. Obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia aplikacji z wyrafinowanymi interfejsami użytkownika i aplikacjami działającymi na wszystkich urządzeniach. Ze względu na unikalne cechy jest to doskonały wybór do opracowywania ambitnych aplikacji.

Ember to framework-view-controller (MVC). W rezultacie jest odpowiedni do opracowania ogromnych zastosowań.

Raporty do

  • CTO

Obowiązki programisty Ember.js

  • Zapewnienie efektywnego projektowania, rozwoju, walidacji i wsparcia, aby zapewnić, że nasi klienci są zadowoleni z wysokiego poziomu usług świadczonych w obszarze technologicznym
  • Zbierz wymagania i specyfikacje, aby w pełni zrozumieć oczekiwania klienta i przełożyć je na wymagania systemowe
  • Szacunkowe prace muszą oferować dokładne szacunki projektu dla potencjalnych klientów i menedżerów projektów
  • znacząco przyczynia się do rozwoju skutecznych programów/systemów

Ember.js Wymagania i umiejętności programistów

  • Licencjat lub tytuł magistra w dziedzinie informatyki, inżynierii lub inżynierii komputerowej
  • Zrozumienie koncepcji projektowych i podstaw architektonicznych
  • Znajomość inżynierii wydajnościowej
  • Zrozumienie procesów jakościowych i metod szacowania
  • Podstawowe zrozumienie domeny projektu
  • Zdolność do przekształcania potrzeb funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w wymagania systemowe
  • Możliwość opracowywania i kodowania aplikacji
  • Możliwość tworzenia przypadków testowych i scenariuszy na podstawie specyfikacji.
  • Solidna znajomość SDLC i technik zwinnych
  • Znajomość obecnych technologii i trendów
  • Logiczne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów, a także zdolność współpracy
  • Kompetencje podstawowe: Technologia-> Rozwój interfejsu użytkownika JavaScript-> Ember JS