Digital Marketer Opis stanowiska szablon/krótki

Zatrudniamy marketera cyfrowego z dużą kreatywnością, aby kierować naszym zespołem marketingowym. Będziesz odpowiedzialny za wszystkie obszary naszej działalności marketingowej w tej pracy. Twoim głównym celem jest pomoc w rozszerzeniu lokalnego wpływu naszej marki przy jednoczesnym zwiększeniu lojalności i świadomości marki.

Profil pracy marketera cyfrowego

Marketer cyfrowy to profesjonalista, który pracuje nad licznymi strategiami marketingowymi w celu utrzymania obecności i sprzedaży marki. Ich obowiązki obejmują badania, burzę mózgów z innymi ekspertami i opracowywanie treści do skutecznych kampanii.

Raporty do

  • Kierownik biznesu
  • Menadżer marketingu
  • Menadżer mediów społecznościowych

Obowiązki marketera cyfrowego

  • Napisz i publikuj treść na stronie internetowej organizacji
  • Utwórz i wysyłaj kampanie e -mail marketingowe
  • Zapewnij dokładne raporty i analizy dla klientów i zarządzania korporacyjnego w celu wykazania triumfalnego zwrotu z inwestycji (ROI)
  • Zbadaj nowe opcje mediów internetowych, które mogą pomóc firmie, takiej jak mobilne, media społecznościowe oraz tworzenie blogów i forów
  • Utwórz banery internetowe i pomóż za pomocą wizualizacji internetowej
  • Współpracuj z klientami, sieciami stowarzyszonymi i partnerami partnerskimi
  • Zrób badania słów kluczowych i raport na temat statystyk internetowych
  • Pomoc w zaangażowaniu w mediach społecznościowych i inicjatywach świadomości marki
  • Monitoruj wydajność witryn klientów za pomocą narzędzi analityki internetowej i podaj zalecenia dotyczące ulepszeń
  • Obsługuj e-comunace i przyczyniaj się do blogów korporacyjnych i branżowych
  • Pomoc w płatnych mediach, w tym kontakt z cyfrowymi firmami reklamowymi
  • Utwórz i wdrażaj strategie marketingu treści
  • Bądź na bieżąco z obecnymi rozwojem cyfrowym
  • Utrzymaj bazę danych kontaktowych i pomaga w tworzeniu wiodących wysiłków
  • Okazja z dostawcami mediów, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę dla klientów

Wymagania i umiejętności marketera cyfrowego

  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej do przekazywania pomysłów dla współpracowników i klientów
  • Wymagane są doskonałe zdolności komunikacji pisemnej do tworzenia wysokiej jakości materiału
  • Precyzja i dbałość o szczegóły
  • Pojemność do działania samotnie i dostosowująco
  • Możliwość priorytetów i pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • Możliwość współpracy jako członek zespołu
  • Zdolności organizacyjne, a także zdolność do tworzenia dużej liczby wysokiej jakości pracy
  • Możliwość kreatywnego myślenia w celu wniesienia świeżych i oryginalnych pomysłów
  • Zdolność do dobrze działania pod przymusem i spełnieniem terminów
  • Zdolności analityczne i sieciowe
  • Zrozumienie obecnych i rozwijających się platform mediów społecznościowych
  • obszerna wiedza na temat technologii informatycznych