Opis stanowiska zawartości Opis stanowiska szablon/krótki

Poszukujemy pisarza treści, który dołączy do naszego zespołu redakcyjnego i zapewniamy świeże utwory blogowe, samouczki i kopię marketingową dla naszych stron internetowych.

Przeprowadzenie dokładnej analizy problemów związanych z branżą, tworzenie pomysłów na nowe treści i przeglądanie utworów przed publikowaniem to zadania pisarza treści.

Chcemy cię spotkać, jeśli masz doświadczenie w tworzeniu treści internetowych i zapoznaj się z szczegółami. Podanie prosimy o podanie próbek swojej pracy lub portfolio opublikowanych artykułów.

Profil pracy pisarza treści

Kreatywna osoba, która tworzy kopię dla stron internetowych, blogów, mediów społecznościowych, Whitepapers, ebooków i różnych innych platform, jest znany jako pisarz treści.

Pisarz współpracuje z firmą, aby zrozumieć ich ton głosu i zidentyfikować najbardziej akceptowalne źródła informacji. Ich praca komunikuje się i łączy z konsumentami, pomagając firmie w osiąganiu określonych celów.

Raporty do

  • Menadżer marketingu
  • SEO Manager
  • Sr. Content Writer

Obowiązki pisarza treści

  • Przeprowadź badania i analizy na najwyższych tematach treści SEO
  • Sprawdź materiał na błędy gramatyczne i faktyczne, a także spójność, przestrzegając wszystkich wymagań redakcyjnych marki
  • Przeprowadź badania i twórz długie artykuły na różne podstawowe tematy
  • Dystrybuuj treści na kilku platformach i śledź wydajność ruchu
  • Przeprowadź badania i ocena marketingu konkurencji z naciskiem na treść
  • Zaplanuj i wykonuj różne obowiązki SEO
  • Pomóż zespołowi finansowe w opłaceniu interesariuszy treści
  • Utwórz raporty o wydajności projektu
  • Utwórz i wdrażaj projekty doskonalenia procesów

Wymagania i umiejętności pisarza treści

  • Licencjat z literatury angielskiej, komunikacji, marketingu, dziennikarstwa lub ściśle powiązanej dyscypliny
  • Profesjonalne portfolio wykazujące doświadczenie wyjątkowego pisania
  • Znajomość internetowych metod publikowania
  • Biegłość komputerowa, szczególnie w przypadku aplikacji do pisania, takich jak Dokumenty Google i Microsoft Word, Excel, Outlook i PowerPoint
  • Dokładna świadomość najnowszych trendów i podejść marketingowych, w tym SEO
  • Ścisłe przestrzeganie standardów stylu każdej firmy i zasad publikacji
  • Zdolność do wielozadaniowości i podejmowania nowych zadań
  • Znakomite polecenie języka angielskiego, w tym idiomy i współczesne slang i frazy
  • Kreatywność i dbałość o szczegóły
  • Zdolność do działania samotnie z niewielkim lub żadnym codziennym nadzorem
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem, w tym priorytety, planowanie i modyfikowanie w razie potrzeby