CakePhp Developer Opis stanowiska szablon/krótki

Zatrudniamy programistę CakePhp, który będzie utrzymywał usługi zaplecze i wymianę danych między serwerem a użytkownikiem. Twoim głównym obowiązkiem będzie zbudowanie logiki po stronie serwera, określenie i wzmocnienie podstawowej bazy danych oraz zapewnienie wyjątkowej wydajności i reakcji na żądania front-end.

Będziesz także odpowiedzialny za integrację frontowych elementów utworzonych przez współpracowników do aplikacji; Dlatego wymagana jest podstawowa znajomość technologii front-end.

Profil pracy programisty CakePhp

Deweloperzy CakePhp często odpowiadają za tworzenie logiki aplikacji internetowych po stronie internetowej za pomocą frameworka CakePhp. Programiści back-end często tworzą komponenty zaplecza, łączą program z dalszymi (często stronami zewnętrznymi) usługami online i pomagają deweloperom front-end w integracji ich pracy z aplikacją.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny
  • Starszy deweloper CakePhp

Obowiązki dewelopera CakePhp

  • Zapewnienie nieskazitelnej wydajności dostarczania
  • Tworzenie, wdrażanie i zarządzanie dynamicznymi stronami internetowymi i aplikacjami internetowymi
  • łączenie wielu źródeł danych i baz danych do jednego systemu
  • Utwórz i wdrożyć strategie wielokrotnego użytku i wydajne
  • Składniki ciastaPhp

Wymagania i umiejętności programisty Cakppphp

  • Doskonałe zrozumienie, jak zintegrować usługę bramy płatności
  • Wiedza na temat technologii wersji, takich jak Git, AWS CodeCommit i Bitbucket
  • Możliwość tworzenia responsywnych interfejsów użytkownika z animacją
  • wiedza specjalistyczna z memcache
  • Silne zrozumienie, w jaki sposób zintegrować powiadomienie push w celu wysyłania powiadomień użytkowników
  • Doświadczenie w opracowywaniu interfejsów API RESTful dla aplikacji mobilnych
  • Zachowaj pliki w wiadrach innych firm, takich jak wiadra S3
  • Doskonałe zrozumienie połączenia baz danych MySQL z normalizacją do trzeciego poziomu
  • Doświadczenie wdrożeniowe z bibliotekami JavaScript, takimi jak (pełny kalendarz, zbieracze daty i godziny, wybierz 2 dla rozwijanych, autocomplete, przesyłanie pliku Ajax, przycinanie obrazu itp.)
  • Integracja Map Google SDK
  • Wiedza specjalistyczna w tworzeniu schematów baz danych dla aplikacji SaaS
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie optymalizacji prędkości strony aplikacji internetowych
  • Doświadczenie wdrażania z SSO i LDAP dla aplikacji internetowych
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie wzoru MVC aplikacji PHP
  • Wiedza na temat prowadzenia operacji transakcyjnych w aplikacjach internetowych
  • Doświadczenie w opracowywaniu aplikacji czatu w czasie rzeczywistym za pomocą węzła JS i [socket.io] (http://socket.io/)
  • Wiedza na temat interfejsu z interfejsami API stron trzecich, takich jak LinkedIn, Facebook, Twitter, Google i YouTube