C# Opis stanowiska programisty szablon/krótki

Zatrudniamy programistę C#, który będzie odpowiedzialny za tworzenie aplikacji C#, od usług zaplecza po aplikacje po stronie klienta. Twoim kluczowym celem będzie zaprojektowanie i konstruowanie tych aplikacji oraz współpraca z resztą członków zespołu, którzy pracują nad różnymi warstwami infrastruktury. W rezultacie wymagane jest zaangażowanie w wspólne rozwiązywanie problemów, złożone projektowanie i wysokiej jakości produkty.

C# Profil pracy programisty

Deweloper C# to ktoś, kto pisze programy i jest odpowiedzialny za scharakteryzowanie kompozycji strony internetowej w oparciu o wymagania klienta. Eksperci tej sekcji mają zadanie nakreślenia i opracowania niezawodnego kodu C#. Oczekuje się również, że będą opiekować się C#. Specjaliści C# są potrzebni do różnych zadań, w tym tworzenia i planowania interfejsu użytkowników, i odgrywają kluczową rolę w zachowaniu kodu jakości.

Deweloper C# jest odpowiedzialny za zapewnienie, że programy dostarczają wysokiej jakości wykonywanie i że są responsywne. Pracownicy w tej sekcji są odpowiedzialni za tworzenie inżynierii bazy danych w celu integracji aplikacji. Są również niezbędne do opracowania interaktywnych aplikacji medialnych.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Dyrektor Techniczny

C# Obowiązki programistów

  • Konfiguruj, projektowanie, opracowywanie, testowanie, utrzymanie i komunikuj obszar roboczy, niestandardowe aplikacje internetowe i przenośne
  • Skompiluj wymagania dotyczące programowania klientów i opracuj odpowiednie aplikacje i projekty programowania
  • Zbadaj i oceniaj zmiany i produkty związane z programowaniem
  • Techniki testowania i wsparcia konspektu i projektowania, a także zajęcia
  • Utwórz i komponuj doskonałe kodowanie, które spełnia potrzeby klienta
  • Utwórz dokumentację programowania, a także zaktualizuj istniejącą dokumentację
  • Skonfiguruj, konstruuj i uruchom proste aplikacje napisane w C#
  • Pomoc i wspierać innych kolegów w różnych przedsięwzięciach
  • Motywuj kolegów do utrzymywania terminów aktywności i utrzymania budżetów klientów
  • Wprowadź najlepsze praktyki, modele i procedury, w tym zasady jakości i transportu
  • Zapewnij spójność z zarejestrowanymi technikami i systemami programowania przez cały cykl życia elementów programowania

C# Wymagania i umiejętności programistyczne

  • Biegły z C#, z dokładnym zrozumieniem jego ekosystemów
  • Znajomość .NET Framework
  • Znajomość mono
  • Solidne zrozumienie programowania obiektowego
  • Możliwość pisania bibliotek wielokrotnego użytku C#
  • Wiedza na temat licznych wzorów projektowych i architektonicznych
  • Zrozumienie wzorców współbieżności w C#
  • Doświadczenie z Microsoft SQL Server
  • Dobra wiedza na temat głównych ram aplikacji internetowych, takich jak Nancy
  • Znajomość ram prezentacji systemu Windows
  • Możliwość pisania czystego, zrozumiałego kodu C#
  • Zrozumienie podstawowych pomysłów projektowych leżących u podstaw skalowalnej aplikacji
  • Projektowanie schematów bazy danych do reprezentowania i wspierania operacji biznesowych.
  • Podstawowa wiedza na temat środowiska wykonawczego języka (CLR), jego granic, wad i rozwiązań
  • Umieszczenie automatycznych platform testowych i testów jednostkowych
  • Dokładne zrozumienie narzędzi do wersji kodu
  • Zrozumienie ciągłej integracji