Bootstrap Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Zatrudniamy dewelopera bootstrap, który będzie odpowiedzialny za opracowanie frontowego frontu Bootstrap, który obejmuje pełny zestaw możliwości HTML, CSS i JavaScript. Aby stworzyć framework bootstrap, programista musi zapoznać się z front-end frameworks.

Jako deweloper bootstrap będziesz odpowiedzialny za przełożenie projektów interfejsu użytkownika/UX na rzeczywisty kod, który zostanie użyty do generowania wizualnych aspektów aplikacji w oparciu o zachowania i interakcje użytkowników.

Profil pracy programistów bootstrap

Bootstrap to wszechstronna i solidna front-end, która oferuje bezpłatny zestaw narzędzi do budowania stron internetowych i aplikacji online. Komponenty HTML, CSS i JavaScript Bootstrap sprawiają, że tworzenie stron internetowych są szybsze i łatwiejsze. Jest otwarty i bezpłatny, i jest hostowany, rozwijany i utrzymywany na GitHub.

Developer Bootstrap jest ekspertem w pracy z Front-End Framework, który oferuje kompletny zestaw narzędzi HTML, CSS i JavaScript. Turing nie tylko pomaga organizacjom w tworzeniu idealnego opisu stanowiska programistów dla zdobywania najlepszych talentów, ale także zapewniamy deweloperom bootstrap w Dolinie Krzemowej na żądanie.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Kierownik produktu
  • Dyrektor Techniczny

Obowiązki dewelopera bootstrap

  • Utwórz kod dla pożądanego środowiska
  • uczestniczyć i przyczynić się do debat architektonicznych
  • Projektuj i twórz aplikacje oprogramowania wykorzystujące HTML4/5 (Bootstrap); JavaScript; XML; CSS2/3; JQuery; i Android/iOS dla aplikacji mobilnych
  • Utwórz i wdrażaj aplikacje biznesowe Front-end
  • Zbadaj zachowanie użytkownika i użycie interfejsu
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Wspieraj i utrzymuj obecny kod produkcyjny

Wymagania i umiejętności programistów bootstrap

  • Wymagany jest stopień lub dyplom z informatyki lub powiązana dyscyplina
  • Silna znajomość standardów internetowych i najlepszych praktyk
  • Znajomość znaczników internetowych, w tym HTML5 i CSS3
  • Wiedza na temat platform wstępnego przetwarzania CSS po stronie serwera, takich jak Less i Sass
  • obszerna znajomość różnic między różnymi systemami dystrybucji (na przykład mobilnik vs komputer)
  • Zrozumienie frameworków skryptowych i JavaScript, takich jak JQuery
  • Dokładne zrozumienie asynchronicznego przetwarzania żądań, częściowych aktualizacji stron, AJAX, problemów kompatybilności między przeglądarami i środkami zaradcze