Azure Developer Opis stanowiska Szablon/krótki

Szukamy entuzjastycznego programisty Azure, aby tworzyć rozwiązania oparte na chmurze, takie jak aplikacje i usługi. Będziesz zaangażowany we wszystkie etapy rozwoju, od projektowania rozwiązań po rozwój i wdrażanie, testowanie i konserwację.

Aby wdrożyć rozwiązanie, będziesz zobowiązany do współpracy z architektami rozwiązań w chmurze, DBA w chmurze, administratorami chmury i klientami.

Profil pracy Azure Developer

Microsoft Azure to usługa przetwarzania w chmurze publicznej, która obsługuje kilka stopni rozwoju aplikacji. Deweloper Azure to ktoś, kto produkuje aplikacje oparte na chmurze, które wykorzystują funkcje architektury w chmurze.

Jeśli jesteś wykwalifikowany w testowaniu, bezpieczeństwie, rozwoju i wdrażaniu, praca w Azure Development jest dla Ciebie odpowiednia.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny

Obowiązki programisty Azure

  • Korzystanie z Microsoft Platform Technologies (ASP.NET Web API) i Azure, projektowanie, zbuduj i modyfikuj istniejące komponenty biznesowe, aplikacje internetowe i obiekty bazy danych
  • W razie potrzeby utwórz prototypy w celu potwierdzenia proponowanych pomysłów i pozyskaj wkład interesariuszy
  • Doskonałe zrozumienie i wiedza specjalistyczna z procesami opartymi na testach i ciągłej integracji
  • Analiza i projekt-przekształca projekt wysokiego poziomu na projekt niskiego poziomu i wdraża ją
  • Współpracuj z zespołem prowadzi do zdefiniowania/wyjaśnienia wymagań biznesowych, oszacowania kosztów rozwoju i sfinalizowania planów pracy
  • Uruchom testy jednostek i integracji na wszystkich utworzonych kodach - Utwórz i uruchom testy jednostkowe i integracyjne w całym cyklu życia
  • Kod aplikacji Benchmark proaktywnie, aby zapobiec obawom o wydajność i skalowalność
  • Współpracuj z zespołem ds. Zapewnienia jakości w zakresie raportowania, rozwiązania i zarządzania zmianami
  • Wsparcie i rozwiązywanie problemów - Pomóż zespołowi operacyjne w wszelkich problemach środowiskowych, które pojawiają się podczas wdrażania aplikacji w środowiskach rozwoju, QA, inscenizacji i produkcji
  • Pomóż innym zespołom w rozwiązywaniu problemów, które mogą się rozwijać w wyniku aplikacji lub integracji wielu komponentów

Wymagania i umiejętności programisty Azure

  • Zrozumienie koncepcji projektowych i podstaw architektonicznych
  • Znajomość inżynierii wydajnościowej
  • Zrozumienie procesów jakościowych i metod szacowania
  • Podstawowe zrozumienie domeny projektu
  • Zdolność do przekształcania potrzeb funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w wymagania systemowe.
  • Wymagana jest możliwość opracowywania i kodowania aplikacji.
  • Możliwość tworzenia przypadków testowych i scenariuszy na podstawie specyfikacji.
  • Solidna znajomość SDLC i technik zwinnych
  • Znajomość obecnych technologii i trendów
  • Logiczne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów, a także zdolność współpracy
  • Umiejętności podstawowe: platforma chmurowa-> Azure Developer-> Microsft Azure/Paas
  • szukał: Java, Python
  • Platforma chmurowa-> Azure Developer-> Microsft Azure/PaaS
  • Wiedza ogólna: Python, Java
  • Master of Science, Master of Technology, Bachelor of Commerce, Bachelor of Economics, Bachelor of Science, Bachelor of Engineering