Opis stanowiska programisty AWS Szablon/krótki

Zatrudniamy programistę AWS, który będzie współpracował z opracowywaniem i wdrażaniem rozwiązania Enterprise w środowiskach AWS Cloud. Ta osoba będzie ponosić przede wszystkim odpowiedzialność za koordynowanie aktualizacji i inicjatywy wdrażania oraz zapewnienie wglądu i pomysłów na wdrażanie rozwiązań klientów.

Profil pracy programisty AWS

Deweloper AWS odpowiada za konfigurowanie, utrzymanie i rozwijanie infrastruktury w chmurze aplikacji internetowych. Deweloperzy AWS muszą zrozumieć niezbędne usługi AWS i przestrzegać najlepszych praktyk bezpieczeństwa i skalowalności.

Raporty do

  • Lead technologiczny
  • Sr. AWS Developer

Obowiązki programisty AWS

  • Zrozum obecną infrastrukturę aplikacji organizacji i skomentuj i/lub propozycje, aby ją ulepszyć lub ulepszyć
  • Zdefiniuj i dokumentuj najlepsze praktyki i metody wdrażania aplikacji i utrzymania infrastruktury
  • Współpracuj z zespołem IT lub działem w zakresie migracji aplikacji internetowych do AWS
  • Utwórz, planuj i wdrażaj tanie techniki migracji
  • Opracuj programy wielokrotnego użytku, skuteczne i skalowalne
  • Wykonaj analizę oprogramowania, testowanie, debugowanie i aktualizację, aby upewnić się, że programy są kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi
  • Utwórz aplikację bez serwera za pomocą wielu usług AWS, takich jak API, instancja RDS i Lambda
  • Sprawdź i oceń programy w celu zidentyfikowania błędów technicznych i wydania propozycji i/lub zaleceń dotyczących środków zaradczych

Wymagania i umiejętności programisty AWS

  • Licencjat lub tytuł magistra w dziedzinie informatyki, technologii informatycznej lub powiązanej dziedziny
  • Wcześniejsze planowanie, projektowanie, opracowywanie, architektowanie i wdrażanie aplikacji w chmurze na platformach AWS
  • Znajomość fundamentalnych usług, aplikacji i najlepszych praktyk AWS dla architektury AWS
  • Praktyczna wiedza specjalistyczna w różnych dyscyplinach, takich jak architektura baz danych, inteligencja biznesowa, uczenie maszynowe, zaawansowane analizy, duże zbiory danych itp.
  • Znaczące doświadczenie w administracji Linux/UNIX
  • Wiedza o Docker i Kubernetes
  • Doświadczenie w pracy z międzyfunkcyjnymi zespołami analityków biznesowych, naukowców danych, ekspertów merytorycznych i programistów
  • Możliwość szybkiego rozpoznawania i rozwiązania problemów w systemach rozproszonych
  • Samoceny, gracz zespołowy i rozwiązanie problemów
  • Wcześniejsze doświadczenie w projektowaniu systemu na dużą skalę
  • Zrozumienie usług internetowych, takich jak API, REST i RPC
  • AWS poświadczenia, a także wszelkie inne certyfikaty zawodowe